На Бущині призупинили будівництво нової амбулаторії групової практики сімейної медицини

У селі Соколівка призупинили будівництво амбулаторії групової практики сімейної медицини, яку планували завершити до кінця цього року.

  Згідно наказу Мінрегіону на цей рік на Львівщині було затверджено 43 проекти нового будівництва амбулаторій, які мають на меті забезпечити проведення профілактичних заходів, надання населенню кваліфікованої первинної лікувально-профілактичної допомоги.

  У селі Соколівка будівництво амбулаторії триває вже більше півроку. Планувалось, що нова амбулаторія буде збудована до кінця цього року, але через розірвання угоди з підрядником та судові тяганини – процес затягнеться.

   «У квітні розпочались роботи підрядником, але зараз там якісь проблеми з тим підрядником і будівництво призупинилось. Ймовірно через, те що буде другий підрядник. Додам, що на виконання робіт ділянку передали в Управління капітального будівництва Львівської ОДА. Вся документація знаходиться у них», – розповіла Буському медіа порталу сільська головиха Соколівської сільської ради Мирослава Леськів.

  В Управління капітального будівництва Львівської ОДА повідомили, що розривають угоду з підрядником, через те, що той критично відстає від графіку виконання робіт та працює безвідповідально.

  Згідно підписаної угоди з попереднім підрядником, передбачались роботи по будівництво нового приміщення амбулаторії, огородження закладу, озеленення території, дитячий майданчик, рекреаційні зони з облаштування лавок та урн, мощення ФЕМ, заходи для забезпечення доступності для маломобільних груп населення, під’їзні шляхи, стоянка автомобілів. Також під час проектування було розглянуто можливість житла для двох лікарів. 

  На роботи по будівництву амбулаторії у селі Соколівка заплановано виділення майже 8 мільйонів гривень, що є цільовою субвенцією в рамках Закону України про підвищення доступності якості медичного обслуговування в сільській місцевості. 

 За словами заступника голови Львівської ОДА Юрія Холода, об’єкт у Соколівці Буського району не встигнуть добудувати до кінця цього року. Але планують провести новий тендер та визначити виконавця ще в цьому фінансовому році, щоб субвенція була перехідною з бюджету 2019 року.

   Нагадаємо, що відповідний проект щодо будівництва амбулаторій був затверджений в постанові №983 Кабінету Міністрів України. Згідно з постановою на будівництво 43 амбулаторій Львівщини передбачено близько 375 мільйонів гривень.

фото Романа МАТВІЮКА

Поділитись у соцмережах:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*