На Бущині розпочав роботу тимчасовий пункт щеплення

З понеділка, 22 березня, розпочав роботу тимчасовий пункт щеплення, який знаходиться в Буській ЦРЛ. Всі бажаючі можуть записатись на безкоштовну вакцинацію.

Про це повідомила заступниця директора Буської ЦРЛ Анна Міхневич:

  • – Для організації вакцинування наш пункт тимчасового щеплення забезпечений необхідною кількістю доз вакцини. Медики нашої лікарні, які в ньому працюють з понеділка, пройшли відповідне навчання. Графік проведення вакцинації щодня з 14.00 до 18.00 години за попереднім записом. Записатись усі охочі можуть через своїх сімейних лікарів або подзвонити до реєстратури Буської лікарні за мобільним номером телефона: 068-806-56-40. Імунізація здійснюється вакциною Covishield/AstraZeneca виробництва індійського Інституту сироватки крові Ця вакцина ефективна та безпечна. Дозвіл на її використання дали Всесвітня організація охорони здоров’я, Велика Британія, Європейський Союз, Індія та Канада. Усі щеплення проти COVID-19 є добровільними й безоплатними».

Нагадаємо, у понеділок на Бущині вакцинувались 10 осіб, а учора – 20. Серед вакцинованих – медики, представники органів місцевого самоврядування, журналісти, безробітні тощо.

Поділитись у соцмережах: