На Бущині ситуація по захворюванню на COVID-19 є напруженою

За період з 1 січня по 20 квітня 2021р. захворіло  530 осіб, померло 12  осіб. У квітні місяці захворіло 224 осіб, померло 5 осіб.

Про це повідомив завідувач Бродівським міжрайонним відділом Державної Установи «Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров`я України» інформує Василь Шевчук.

Відтак,  Бродівський МРВ просить взяти до уваги священнослужителям всіх конфесій рекомендації щодо святкування Вербної (Квітної) неділі та Великодня у зв’язку із перебуванням Львівської області у червоній зоні.

Просять вжити певних протиепідмічних заходів під час богослужінь.

 Рекомендації, які допоможуть зберегти здоров`я прихожан від коронавірусної хвороби.    

  1.  Богослужіння та інші релігійні заходи проводити  при заповненні не  більш як 50 відсотків місць та за умови дотримання учасниками заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів. Організатор заходу є відповідальним за нанесення горизонтальної розмітки або інших засобів дистанціонування для дотримання між особами фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра.
  1.    Забезпечити провітрювання приміщень між кожним богослужінням.
  2.   Не допускати скупчення людей при вході та виході з церкви.
  3.   Причащати виключно ложечками одноразового використання або такими, що пройшли належну дезінфекцію.
  4.    Проводити онлайн богослужіння.
  5.  У разі виявлення випадку захворювання на коронавірус у служителя церкви, забезпечити самоізоляцію усіх контактних на 14 днів від моменту останнього контакту з хворою особою.
  6.   Роз’яснювати під час Служби небезпеку, що створює людина, яка виділяє вірус для оточуючих.
  7.   Забезпечити умови для антисептичної обробки рук.
  8.   Не допускати випадків перебування в приміщенні церкви осіб без масок.

 Крім того надаємо рекомендації Ради Церков міста Львова священнослужителям та мирянам усіх конфесій щодо святкування Вербної (Квітної) неділі та Великодня.

Поділитись у соцмережах: