На Бущині створено мобільні бригади, які тестують осіб, що повернулись з-за кордону

Мобільні бригади для проведення тестування мешканців Буського району, які прибули з-за кордон, на виявлення вірусного захворювання COVID-19, сьогодні розпочали роботу.

Про це повідомив керівник робіт з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру на території району, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Гринишин.

– Ми створили дві мобільні бригади, які складаються із трьох осіб: водія, медсестри, лікаря, а також у супроводі працівника поліції. Сьогодні медичні бригади розпочали виїзди додому до людей, які повернулись з-за кордону, для проведення безкоштовних експрес-тестів. Від людини лише вимагається взяття з пальця кров, яке триває 10 секунд. Використаний експрес-тест утилізовується згідно медичних правил. Функціонування таких бригад дозволить виявляти інфікованих коронавірусною хворобою, досліджувати сімейні вогнища таких осіб та оперативно діяти для недопущення поширенню інфекції.

У адміністрації КНП «Буська ЦРЛ» повідомили, що згідно розподілу Департамента охорони здоров’я Львівської ОДА, отримали 50 експрес-тестів.

Поділитись у соцмережах: