На Бущині триває боротьба проти розповсюдження наркотичних засобів

Дві відомі організації УНСО і Правий Сектор Буського району спільними зусиллями побратимів і небайдужої молоді розпочали рейди із запобігання поширення наркотичної залежності серед мешканців Буська та Красного.  

Про це «Буський медіа портал» повідомили у відповідних організацій.

«Наразі ми опрацьовуємо дві локації – селище Красне і місто Буськ, – розповідає один із учасників організацій Тарас Тимчишин. У цих населених пунктах найбільше прогресує продаж наркотичних засобів. У селищі Красне вдалось замальовували написи, які пропонують придбати наркотичні речовини на певних інтернет-магазинах. Всі ми добре знаємо і бачимо, що написи електронних адрес, де можна придбати заборонені речовини – ледь не по всьому району. Це велика проблема, яка є початковою в ланцюгу ще гірших проблем, що можуть виникнути, коли людина скористається такою «послугою». Наша боротьба зі зловживанням наркотиками та їх незаконним обігом лише активно розпочинається. І хоча «продавці» діють по заплутаній системі, все ж нам вдається відстежити деякі їхні кроки і інформувати про це правоохоронців. Зараз намагаємось знищити сайти, які продають наркотики».

Нагадаємо, що члени організацій УНСО і Правий Сектор Буського району також здійснюють патрулювання з охорони правопорядку під час публічних заходів у Буську.

Поділитись у соцмережах: