На Бущині триває капітальний ремонт приміщень школи

У селі Мармузовичі (Андріївка) продовжують реалізовувати проєкт у місцевій школі, що передбачає комплекс заходів з водопостачання та каналізування об’єкту, заміну частково зруйнованого перекриття, капітальний ремонт приміщень будівлі школи, сходових маршів, влаштування системи вентиляції, облаштування існуючих приміщень умивальниками, заміну електрообладнання, розширення санвузлів, облаштування пандусів. Крім того заплановано провести ряд заходів з енергозбереження, що дозволить значно скоротити видатки на енергоносії.

Хід виконання робіт в межах робочого візиту оглянули голова Буської РДА Олег Коваль, його заступники Богдан Гринишин та Тарас Дума. Вони ознайомились з внутрішніми ремонтними роботами, поспілкувались із представниками підрядної організації та звернули увагу на ряд недоліків, які мають бути усунені.

Школа у селі Мармузовичі – це двоповерхова споруда, яка була ще зведена в радянські часи, маючи змішану конструктивну схему (перекриття частково дерев’яне, частково з/бетонне), частково зруйновані конструктивні елементи (перекриття, сходові марші, покриття підлог, в наявності були глибокі тріщини зовнішніх та внутрішніх стін), була відсутня система вентиляції та кондиціювання приміщень і т.д.

На даний момент, у приміщеннях школи вже встановлені двері, здійснюється заміна підлоги, проводяться  штукатурні роботи інших приміщень, встановлюється система вентиляції. Представники підрядника впевнені, що усі решта заплановані роботи вдасться завершити до початку навчального року.

Зазначимо, що роботи по ремонту школи були ще розпочаті у 2014 році та протягом двох років, зокрема за кошти Українського фонду соціальних інвестицій та співфінансуванні з місцевого бюджету, було проведено заміну котла, частковий ремонт кроквяної системи та заміну покриття покрівлі, часткову заміну вікон. В 2015-2016 роках за кошти інвестора (спонсорська допомога фізичної особи) було проведено заходи з теплозбереження (утеплення фасаду, часткова заміна вікон), облаштовано бруківкою територію шкільного подвір’я, змонтовано огорожу шкільної території. В 2017 році за кошти ВОБО «Патріоти Волині» збудовано комплекс шкільного стадіону з штучним покриттям футбольного поля та баскетбольно-волейбольною площадкою.

3 2019 року тривають роботи щодо підведення комунікацій (водопостачання та водовідведення), проведення капітального ремонту внутрішніх приміщень школи. Загалом вартість усіх робіт по ДФРР складає понад 12 мільйонів гривень. На 2020 рік передбачено коштів ДФРР – 3 млн. 667 тис. грн., кошти обласного бюджету 1 млн 52 тис 236 грн та місцеві кошти – 914 тис 329 грн.  Виконує роботи підрядна організація ТзОВ «Золочівагробуд».

По завершенню робочої поїздки керівництво Буської РДА наголосило, що продовжуватиме контролювати процес будівництва об’єктів, використання коштів, строки та якість виконання робіт.

 

 

Поділитись у соцмережах: