На Бущині ще двох мешканок нагородили почесними званнями «Мати-героїня»

У селах Задвір’я та Кізлів сьогодні відбулось нагородження матерів-героїнь, яких нещодавно відзначено на державному рівні почесними нагородами. 

За материнську самовідданість, народження, зразкове виховання дітей, здобуття ними освіти, забезпечення умов для повноцінного розвитку здорових, гармонійно розвинутих особистостей, громадян незалежної України почесне звання «Мати-героїня» отримали, матері п’яти дітей, мешканка с.Задвір’я Петришин Олександра Володимирівна та мешканка с.Кізлів Шавала Анна Володимирівна, відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського №893 від 7 грудня 2019 року.

Щирі слова привітань Берегиням сімейного вогнища висловили голова Буської РДА Олег Коваль, його заступник Тарас Дума, сільський голова Задвір’янської сільської ради Павло Юрдига, сільська голова Кізлівської сільської ради Галина Бура та інші.

Нагородженим вручено посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати – героїня».

Вітаючи матерів-героїнь з присвоєнням почесного звання України «Мати-героїня», голова  Буської РДА Олег Коваль побажав побільше хороших світлих днів у їхньому житті, довголіття, благополуччя, родинного тепла та радості від дітей і онуків.

Нагадаємо, вчора двом мешканкам Андріївської сільської ради керівництво РДА вручило почесні нагороди «Мати – героїня».

Поділитись у соцмережах: