На Золочівщині обговорили стан протидії злочинності та корупції за 2021 рік

У Золочівській окружній прокуратурі відбулася спільна нарада керівників правоохоронних органів Золочівського району, на якій обговорено стан протидії злочинності та корупції, захисту громадян від злочинних посягань за 2021 рік.

  Упродовж минулого року діяльність правоохоронних органів Золочівського району здійснювалася виходячи із стану законності, вимог суспільства, і, перш за все, була направлена на протидію злочинності в районі, зокрема, таким її проявам, як зростання окремих категорій злочинів, зокрема у лісовій, бюджетній, земельній сферах, а також корупційних кримінальних правопорушень, – зазначив керівник окружної прокуратури Артур Томашевський, розпочинаючи координаційну нараду.

  У ній взяли участь керівництво окружної прокуратури та підрозділів правоохоронних органів району.

  На нараді відзначено позитивні здобутки, яких досягнуто спільною та злагодженою роботою правоохоронців за 2021 рік.

  Завдяки вжитим скоординованим заходам вдалось стабілізувати криміногенну ситуацію в районі, рівень злочинності зменшився і є нижчим від обласного. Удвічі зросла результативність роботи щодо виявлення та розкриття кримінальних правопорушень, пов’язаних із незаконним збутом наркотичних засобів та психотропних речовин, корупції, злочинів у лісовій сфері.

  Також, під час заходу його учасники окреслили системні проблеми, зокрема протидії злочинам у фінансово-кредитній та бюджетній сфері, відсутні бажані результати роботи по виявленню актуальних кримінальних правопорушень, в тому числі у сфері охорони та використання надр.

  Окрім цього, наголошено на необхідності посилення превентивної та профілактичної роботи правоохоронців з окремими категоріями громадян, у зв’язку із збільшенням кількості вчинених кримінальних правопорушень особами у стані алкогольного сп’яніння, іноземцями та особами, які раніше вчиняли кримінальні правопорушення.

  Також, керівник окружної прокуратури акцентував увагу на стані запобігання, виявлення та припинення кримінальних правопорушень, пов’язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19. Відтак, звернуто увагу на необхідності забезпечення належного контролю за видачею та використанням сертифікатів про вакцинацію та попередження можливих правопорушень у цій сфері. Спільних узгоджених заходів також потребує питання надання правової оцінки законності використання коштів, виділених на реалізацію державних гарантій медичного обслуговування населення та боротьбу з пандемією коронавірусної хвороби.

  Учасниками наради розроблено ряд заходів задля посилення ефективності протидії злочинності.

Поділитись у соцмережах: