На Золочівщині триває ремонт доріг Красне–Золочів та Ясенів–Золочів

На фото: роботи на дорогах Красне-Золочів та Золочів-Ясенів.

На Золочівщині в межах програми Президента України «Велике будівництво» триває ремонт двох основних автомобільної доріг загального користування місцевого значення Красне – Золочів та Ясенів — Золочів. 

  Про це повідомив заступник голови Золочівської РДА Богдан Гринишин.

«В межах програми Президента України «Велике будівництво» продовжуються розпочаті роботи на дорогах, які з’єднують центр району та колишні райони. На сьогодні вже відремонтовано більше 15 км дороги Красне-Золочів, роботи наразі тривають зі сторони села Хильчиці. Також на дорозі Ясенів-Золочів, яка з’єднує центр новоутвореного району з колишнім Бродівським, днями відновились ремонтні роботи, на які виділено 34,7 млн грн. У межах ремонту на цій дорозі заплановано виконати роботи із розпушення існуючого покриття, влаштування шару основи з ЩПС, влаштування вирівнювального та верхнього шару асфальтобетонного покриття. Також в межах с. Підгірці заплановано влаштувати тротуари», – розповів у коментарі «Буському медіа порталу» Богдан Гринишин.

  Нагадаємо, попри карантинні обмеження роботи на цих дорогах були розпочаті ще в минулому році. Зокрема, на відрізку дороги Красне-Золочів роботи дорожники розпочали наприкінці жовтня від залізничного переїзду смт.Красне, що поблизу району Поштового. В межах поступлення коштів роботи виконуються поетапно за рахунок коштів Державного дорожнього фонду підрядною організацією Товариство з обмеженою відповідальністю “Дрог-Буд” в особі Представництва “DROG-BUD” Sp.z o.o.”, Республіка Польща, потужності якого, до слова, розташовуються у колишньому Буському районі.

  На дорозі Ясенів-Золочів роботи розпочато в минулому році фірмою ТзОВ «Онур Констукціон Інтернешнл». Вже вдалось відремонтувати ділянки від м.Золочева до с.Сасів та від траси М-06 по с. Підгірці.

Поділитись у соцмережах: