На Львівщині не дозволили відновити роботу громадського транспорту

Обласна комісія з надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні не піддалась тиску зі сторони перевізників і продовжили карантинні заходи ще на тиждень. Тому, на жаль, у Буському районі не відновлять роботу громадського транспорту. 

Останнім часом в регіоні має місце масове недотримання умов карантину, що спричинило, погіршення епідеміологічної ситуації.

Голова ЛОДА Максим Козицький та його заступник Тарас Грень за підсумками комісії повідомили, що інцидентність захворюваності на Covid-19 в області суттєво перевищує показник, дозволений МОЗ для послаблення карантину, тому всі карантинні обмеження продовжені до 12 червня. Зокрема, пояснюють в ЛОДА, така ситуація через велику кількість виявлених хворих саме у Львові.

Тому, як пояснив Тарас Грень, ЛОДА звернулася до Кабміну про внесення змін до постанови, які б дозволили послаблювати карантин у окремих районах області – там, де це дозволяє ситуація із Covid-19.

«Наприклад, якщо говорити про Львів, карантин потрібно посилювати. Це повноваження міської комісії ТЕБ і НС. Якщо говорити про райони – є можливість послаблювати карантинні заходи», – повідомив Тарас Грень.

З його слів, внесення таких змін урядом дозволить відновити пасажирські перевезення між районами, відкрити спортивні заклади та інше. 

Поділитись у соцмережах: