На Львівщині розпочали штрафувати за відсутність адресної таблички на будинку

В Україні з 1 червня розпочали штрафувати власників “безадресних” будинків. Так згідно з правилами благоустрою та методичними вимогами для проведення Всеукраїнського перепису населення, домогосподарства та адміністративні будівлі повинні мати адресні таблички. 

Про це повідомляється у вимогах і рекомендаціях для статистичного та офіційного обліку чисельності населення, яке проживає на території країни в цілому і на всіх рівнях її адміністративно-територіального устрою.

В Україні заплановано Всеукраїнський перепис населення  у 2020 році. З початку літа власників будинків без адресних покажчиків чекає штраф. Маркування на будівлях необхідне для організації простору.

Табличка з номером і назвою вулиці допомагає працівникам пожежної безпеки, швидкої допомоги та поліції оперативної знаходити домогосподарство і реагувати на звернення вчасно.

Власникам домогосподарств, керівникам приватних підприємств і підприємцям обов’язково потрібно встановити табличку з номером і назвою вулиці зі своєю адресою на фасаді будинку або будівлі.

Поділитись у соцмережах: