На посаду директора Буського міського народного дому претендує двоє кандидатів

Закінчився прийом документів на посаду директора Буського міського народного дому. Документи на конкурс подали двоє кандидатів.

  Про це Буський медіа портал проінформував начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Буської міської ради Богдан Глуховецький.

  Згідно з інформацією, на посаду директора Буського міського НДА претендує двоє осіб: Любов Огороднік та Мар’яна Зелінська.

  Любов Огороднік 1980 р.н., освіта вища, навчалась у Івано-Франківському коледжі фізичного виховання за спеціальністю «Фізичне виховання», кваліфікація – викладач-організатор масової фізичної культури і спорту (молодший спеціаліст); навчання у Львівському державному інституті фізичної культури. Здобула кваліфікацію спеціаліста – фахівець з фізичної реабілітації, вчитель фізичного виховання (спеціаліст). У 2020 році навчання у теологічному інституті ім.св. Йосифа Більчевського. З 2002 року розпочала роботу у Буському районному народному домі.

   Зеленська Мар’яна, 1976 р.н., освіта вища, навчалась у Самбірському училищі культури за спеціальністю «Народна художня творчість» (диплом з відзнакою), присвоєно кваліфікацію «керівник танцювального колективу, організатор культурно-дозвільної діяльності», навчання у Рівненському державному гуманітарному університеті, де здобула кваліфікацію культоролога, викладача історії та теорії культури (диплом спеціаліста); з 2021 році отримує знання у Львівському державному університеті фізичної культури ім.Івана Боберського, спеціальність «Фізична культура і спорт», де навчається по теперішній час (диплом магістра). Досвід роботи викладачем хореографом та керівником танцювальних колективів «Вітерець», «Нові зірки».

  Додамо, що завтра на останньому етапі конкурсу кандидати на посаду представлять програми розвитку культури Буської громади.

Поділитись у соцмережах: