На території Красненської громади розпочалось будівництво першого кооперативного молокозаводу в Україні

У селі Утішків заклали капсулу під будівництво в Україні першого кооперативного молокозаводу.

  Сьогодні група представників кооперативів Львівщини, які утворили товариство «Набіл», кооперативного об’єднання «Рівноправність», Львівської аграрної дорадчої служби, Львівської обласної державної адміністрації, Красненської селищної ради та будівельної компанії «Електробуд» зустрілися в селі Утішків з приводу урочистого укладання символічного бетону з капсулою з нагоди будівництва в Україні першого кооперативного молокозаводу.

  Будівництво відбувається при фінансовій та консультативній підтримці уряду Канади в межах реалізації проекту «Розвиток молочного бізнесу в Україні». Цей проект виконують: канадська неурядова кооперативна організація «СОКОДЕВІ», Львівська аграрна дорадча служба та кооперативне об’єднання «Рівноправність».

  Здійснення цієї події засвідчили своїми підписами: директор Національної асоціації дорадчих служб Іван Паньків, директор ТОВ «Набіл» Андрій Бліновський, Красненський селищний голова Роман Фурда, представник виконавчої дирекції КО «Рівноправність» Ігор Петришин, заступник начальника управління-начальник відділу Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Катерина Олинець, менеджер проекту Віктор Тюшка, підрядник організації ПП «Електробуд» Зіновій Борбулевич, член кооперативу Руслан Сало та представники дрібних, малих, середніх та великих господарств, які є членами кооперативів та виробляють молоко Микола Пилипець, Люба Клубок та інші.

  Красненський селищний голова Роман Фурда вітаючи присутніх з початком закладання капсули під будівництво заводу відзначив, що цей об`єкт – великий вклад у розвиток Красненської територіальної громади.

  «Приємно, що на теренах нашої громади розпочалось будівництво першого кооперативного молокозаводу в Україні. Це – інвестиції та нові робочі місця. Красненська селищна рада в межах своїх можливостей завжди готова сприяти в реалізації проекту», – зазначив Роман Фурда.

  Даний проект підтримують менеджери Проекту Каміл Коте і Мартен Борібаш (Монреал, Канада), лідери кооперативу АГРОПУР (Монреаль) та Посольство Канади в Україні.

  Нове будівництво молокопереробного заводу потужністю 25 тонн розпочалось 21 травня 2021 року на площі земельної ділянки 3 га у селі Утішків.

  Роботи планують завершити у II кварталі 2022 року.

Поділитись у соцмережах: