Нова дорога до райцентру

У 2019 році розпочався довгоочікуваний ремонт дороги О1401103 на ділянці Золочів–Ясенів. Зазначимо, що цей  напрямок для новоствореного Золочівського району являється  стратегічно важливим. Дорога з’єднує два найбільших населених пункти району Золочів і Броди та вирішує транспортну логістику, як для мешканців району, так і для місцевого бізнесу. Відомо, що дороги це так звані «артерії економіки», і тому є великі сподівання, що ремонт дороги Золочів – Ясенів, який реалізується  в рамках програми Президента “Велике Будівництво”, дасть потужний поштовх економіці району та відповідний сигнал для потенційних інвесторів. 

  В минулі роки було відремонтовано ділянки від районного центру міста  Золочева до села Сасів та від траси державного значення М – 06 до села Підгірці. Цьогоріч роботи на загальну суму 34,7 млн гривень проводяться в межах населених пунктів Сасів, Грабово та Підгірці. Підрядною організацією виконано розпушення наявного покриття та влаштовано шар основи з щебенево-піщаної суміші. Завершені роботи по укладанню вирівнювального та верхнього шару асфальтобетонного покриття. Добігають до кінця заходи з влаштування тротуарів в межах с. Підгірці. Загалом цього року планується повністю завершити ремонт цієї дороги по всій протяжності.

  Як зазначила староста Єлиховецького старостинського округу Світлана Вовк: «Цього ремонту мешканці навколишніх сіл чекали дуже давно, адже переважна більшість людей працює в районному центрі та добираються до місця роботи власним або громадським транспортом. На сьогодні доїзд став значно комфортнішим та скоротився час за який транспорт долає шлях від наших сіл в напрямку Золочева чи до Київської траси. З нетерпінням очікуємо повного завершення робіт, особливо влаштування з’їздів та узбіч». 

  Роботи на сьогоднішній на день тривають і є переконання, що вони успішно, вчасно та якісно завершаться. Завдяки програмі Президента “Велике Будівництво” завершується черговий проєкт!  Дорога Ясенів – Золочів, якою до речі  пролягає туристичний маршрут “Золота підкова Львівщини”, з кожним днем стає кращою!

Поділитись у соцмережах: