Олеський професійний ліцей шукає директора: попередня – звільнилась

Департамент освіти і науки Львівської ОДА оголосив конкурс на заміщення  вакантної посади директора Олеського професійного ліцею, після того, як попередня директорка написала заяву на звільнення.

Як повідомляє пресслужба ЛОДА, в конкурсі на заміщення вакантної посади директора Олеського професійного ліцею можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, мають вищу освіту другого рівня за ступенем магістра (спеціаліста), моральні якості і фізичний стан яких дає змогу виконувати обов’язки керівника закладу, та стаж роботи на керівних посадах професійної (професійно-технічної) освіти або у галузі економіки, для якої здійснюється підготовка робітничих кадрів у цьому закладі освіти, не менше трьох років.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі:

  • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію;
  • копію паспорта громадянина України або ID-картки;
  • довідку про відсутність судимості;
  • копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
    копію трудової книжки;
  • програму розвитку Закладу, складену у довільній формі.

Термін подачі заяв до 24 березня.

Документи подавати за адресою: м. Львів, вул. Просвіти, 4а, каб. № 20. Зазначимо, що загальна тривалість конкурсу не може перевищувати двох місяців з дня його оголошення.

Контактна особа: Саврук Марія Іванівна, тел. 032 2354450, е-mail: donloda@ukr.net

Нагадаємо, донедавно Олеський професійний ліцей очолювала Наталія Сервило.

Поділитись у соцмережах: