Чому більшість капперів працюють через телеграм?

Вітаю вас всіх, дорогі друзі, багато з вас задаються цілком адекватним питанням, чому більшість капперів намагаються працювати через телеграм? Всі люди адаптуються до сучасних реалій, в тому числі справжні чесні прогнозисти і шахраї. Скрізь вистачає хороших і поганих людей, так що давайте під мікроскопом дану панацею.

З чим пов’язаний перехід Каппера в соцмережу Павла Дурова?

Активно форс телеграм-канали зі ставками на спорт, обіцяючи людям небачені багатства і тільки виключно одні перемоги. Проходи подій обіцяють до 99%. Натяк зрозумілий, адже любителі обдурити людей спеціально переїхали, щоб заробляти гроші на чесних людях.

Всі прекрасно знають, що знайти людину через телеграм-канал практично неможливо. Можуть провернути даний трюк лише хакери, а простому смертному практично нереально. Даною лазівкою і користуються шахраї. Так що тепер стає зрозуміло, чому цей контингент намагається з усіх сил перевести їх в ненависний Роскомнадзор соціальну мережу.

Підміна понять

За статистикою всього лише близько п’яти відсотків дають справжню аналітику і вірні прогнози. Інша частина паразитує на зворотному боці анонімності. Так що “чорні каппери” намагаються заманити вас у власні мережі, плетучи хитромудрі пастки. Давайте їх докладніше розбирати.

1.Продаж договірних матчів з великими коефіцієнтами. Давайте буде чесними по відношенню один до одного, що доступ до “договірняк” має обмежене коло осіб. Їх можна перерахувати по пальцях. А якийсь Василь Каппера володіє конфіденційною інформацією і продає за п’ять тисяч рублів. Хотілося б вірити, але віриться насилу. Однак, деякі люди ведуться на дані виверти.
Так ще і коефіцієнт 60+. Так що тут має бути все ясно і зрозуміло.

2.Раскрутка рахунків. Тут “чорні” каппери говорять про те, що зможуть збільшити особовий рахунок в 5-15 разів залежно від суми. Беруть вони не менше 1000 рублів, а стелі немає. Як тільки каламутні люди отримують гроші, то відразу зникають або ж кидають в чорний список. Так що простіше віддати гроші на благодійність, хоч користь буде.

3.Регістрація по їх реферального посиланням. Тут є домовленість у них з букмекерською конторою, за яким каппери виходять частку від програшу. Тут ви прекрасно розумієте, що нечестиві прогнозисти зацікавлені в вашому ураженні.

4.Гіперболізірованная статистика і покупка платних підписок. Тут починає працювати все чарівність Каппера і липова статистика. Завдяки їй вони продають свої підписки, в яких від аналітики всього лише назва.

Підводимо висновок з усього перерахованого вище, що більшість Каппера працюють в месенджері від Павла Дурова, щоб обманювати людей на гроші. Причому зберігаючи себе в статусі аноніма і представляючись чужим ім’ям. Не варто вестися на ці хитрощі і думати своєю головою. Будьте насторожі, а краще розбирайтеся самі в спортивні події і різних видах спорту.

Джерело: https://cappers.pro/

Поділитись у соцмережах: