«Правий Сектор» м.Буськ заявив про поширення психотропних речовин у школах

Буський осередок «Правий Сектор» заявив, що мають інформацію про поширення психотропних речовин у вигляді кольорових льодяників у школах.

  Про це інформують на офіційній сторінці НВР “Правий Сектор” м.Буськ у Facebook.

  Подаємо текст звернення:

  Останнім часом у нашому затишному місті ми все частіше чуємо слова “закладка”, “курнути”, “розслабитись”, і найбільш поширені вони саме серед молоді.

  НВР Правий Сектор довгий час займається запобіганням поширення наркотичних засобів на теренах Бущини і як результат — вечірні вулиці нашого міста перестали наповнювати наркозалежні особи, котрі під впливом наркотичних речовин створювали небезпеку нашим громадянам. Ми виконували різну роботу, починаючи з простого замальовування нарко-сайтів на вулицях, в парках, біля шкіл та навіть церков, та закінчуючи затриманням т.з. «Закладчиків». Ще тоді ми розуміли що викорінити тодішню структуру наркообігу буде непросто, але ми працювали і давали свої результати. Зараз, ми бачимо що ситуація стала в декілька раз складнішою, ніж була раніше і не можемо стояти осторонь. Наша добровільна праця не сподобалась органам, котрі б мали займатись тією непростою роботою.

  Простіше кажучи, ми робили те, що для них здавалось неможливим – боролись з наркоманією. Нас просили перестати займатись цією справою, погрожували, обіцяли що тримають все під контролем та допомога їм не потрібна. Ми прислухались до їх «порад», і як наслідок маємо вже перших постраждалих від бездіяльності компетентних органів.

  Шановні батьки, ми звертаємося до Вас! На сьогоднішній день поширення наркотичних засобів стало критично не контрольованим через халатність вищезгаданих служб, тому велике прохання говорити з вашими дітьми, пояснювати шкоду та наслідки від вживання будь-якого роду наркотичних засобів, розпитуйте їх про будь яку діяльність у школі, невідомих осіб, котрі під час проведення занять перебувають на території школи та викликають підозру, інформуйте нас та відповідні структури. Станом на сьогодні є інформація про поширення психотропних речовин у вигляді кольорових льодяників (смоктунців по типу «Стрепсілс») у закладах шкільної освіти, наголосіть вашій дитині не брати у знайомих та незнайомих їй людей будь-які таблетки або цукерки, походження яких невідоме.

  Якщо особи, котрі отримують заробітню плату з наших податків будуть бездіяти і надалі, ми будемо діяти РАДИКАЛЬНО та примушувати їх робити те, що вони зобов’язані робити, всіма доступними методами!

Поділитись у соцмережах: