Представлено т.в.о директора КНП «Красненська міська лікарня»

Сьогодні заступник селищного голови Андрій Лащук офіційно представив тимчасово виконуючого обов’язки директора КНП «Красненська міська лікарня» – Колачинського Миколу Івановича, якого депутати селищної ради призначили 13 жовтня на черговій сесії.

  На представленні були представники трудового колективу лікарні, які мали можливість задати питання щодо подальшого функціонування лікарні та можливого вивільнення.

  Новопризначений т.в.о директора Микола Колачинський зазначив, що докладе максиму зусиль для збереження лікарні, робочих місць персоналу і додав, що першочергово для лікарні зараз стоїть питання до кінця року отримання ліценції.

  Довідка: Колачинський Микола Іванович має управлінський досвід роботи, працював головним лікарем Львівської обласної лікарні відновного лікування, на керівних посадах медичних установ м.Броди та с.Заболотці.

 Народився 30 листопада 1962р. в с. Ставки Турійського району Волинської області, в багатодітній сім’ї. У 1982 році закінчив Луцьке медичне училище. З 1982 по 1984 служив у Збройних силах.

 В 1991 р. закінчив Тернопільський державний медичний інститут за спеціальністю «Лікарська справа». На альтернативній основі був обраний головою обласної студентської ради, делегатом всесоюзного студентського з’їзду. Під моїм керівництвом виходила студентська газета «СтРес» (газета в обласній газеті «Ровесник»). 

  Після закінчення навчання у 1991-1992 рр. проходив інтернатуру за спеціальністю «хірургія» у Дубенській центральній районній лікарні на Рівненщині.

  З 1992 по 1996 рр.  працював лікарем-хірургом у Підкамінській міській лікарні. В 1996 р. був призначений головним лікарем цієї ж лікарні. Упродовж 2002-2005рр. працював головним лікарем Бродівської центральної районної лікарні. З 2005-2007рр. займав посаду заступника головного лікаря з медичної частини ДП «Санаторій «Львів» та за сумісництвом викладав в ЛНМУ ім. Д.Галицького, ФПДО, кафедра «Організація та управління охороною здоров’я». 

  У 2007 році закінчив Львівський регіональний інститут державного управління національної академії державного управління при президентові України за спеціальністю «Державне управління».

  З 2007 року по 2018 рік працював головним лікарем КЗ ЛОР «Львівська обласна лікарня відновного лікування», головним позаштатним спеціалістом з відновного лікування і реабілітації Департаменту ОЗ ЛОДА. 

  В червні 2014 року в м.Санкт Петербург захистив докторську дисертацію. В зв’язку з агресією РФ, відіслав посвідчення, відмовився від звання  доктора медичних наук.

  З 2020 року до призначення т.во. директора працював лікарем в КНП «Заболотцівська сільська лікарня». Під моїм керівництвом проводились ремонтні роботи, створено та почало працювати реабілітаційне відділення.

Одружений. Дружина – лікар УЗД, зав. діагностичним відділенням КНП «Бродівська ЦМЛ». Син – лікар, проживає в м. Львів, працює начальником відділу управління охорони здоров’я Львівської міської ради. 

  Нагадаємо, наприкінці грудня 2020 року депутати прийняли рішення про створення окремої юридичної особи КНП «Красненська міська лікарня». І призначили в.о. директора Андрія Петренка, але в середині жовтня він подав заяву на звільнення.

Поділитись у соцмережах: