Прем’єр-міністр виступив проти відновлення в районах області громадського транспорту

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль прилетів до Львова, щоб провести термінову нараду з приводу врегулювання ситуації, що склалась в області через пандемію коронавірусної інфекції. 

Зустріли приїзд прем’єра-міністра перевізники акцією протесту, яку оголосили відучора. До протестувальників Денис Шмигаль побоявся вийти.

Під час наради Денис Шмигаль зазначив, що за статистикою останніх днів Львівська область стала своєрідним антирекордсменом. Спалахів не спостерігається, але кількість інфікованих рівномірно зростає. Джерелом зростання стало місто Львів. Через інциденти, що почастішали, Львівська область обігнала Чернівецьку. Крім цього, утворилася черга на ПЛР-тестування. Щоб не допустити реального спалаху, необхідно діяти швидко і консолідовано. Тому про послаблення мова не може йти.

Козицький також зазначив, що ОДА разом з обласною радою доклала максимум зусиль для забезпечення медичних закладів усіма необхідними засобами та матеріалами.

“Доволі гостро останнім часом постало питання внутрішньообласних перевезень, адже економіка потребує відновлення транспортного сполучення. Однак ми розуміємо, що рівень захворюваності падатиме тільки за дотримання карантину самими жителями області”, – наголосив Козицький.

Прем’єр-міністр України виступив проти відновлення в районах області громадського транспорту, натомість доручив розглянути можливість запуску пулінг-тестування, що дозволить одночасно тестувати 5 зразків відібраного матеріалу. Подібну схему планують розпочати на базі лабораторій, що задіяні до процесу тестувань.

Що таке пулінг-тест на коронавірус? Метод перевірки, за якого у пробірку збирають аналізи кількох людей. Якщо загальний результат позитивний, тоді аналізи хворих опрацьовують окремо.

Поділитись у соцмережах: