Про реєстрацію кандидатів у депутати Буської міської ради, включених до єдиного та територіальних виборчих списків Львівської обласної організації політичної партії «Сила і Честь» та Львівської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» на місцевих виборах

МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Буська міська територіальна виборча комісія

Золочівського району Львівської області


П О С Т А Н О В А

 м.Буськ

16 год  00 хв

“23”  вересня 2020 року № 8

Про реєстрацію кандидатів у депутати Буської міської ради,

  включених до єдиного та територіальних виборчих списків

 Львівської обласної організації політичної партії «Сила і Честь» та  

Львівської територіальної організації Політичної партії

«Європейська Солідарність» на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

 

 До Буської міської територіальної виборчої комісії 21-22 вересня 2020 року надійшли заяви Львівської обласної організації політичної партії «Сила і Честь» та Львівської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» разом з іншими документами щодо реєстрації кандидатів у депутати Буської міської ради, висунутих 16 вересня 2020 року на зборах Львівської обласної організації Політичної партії «Сила і Честь» та 17 вересня 2020 року № 4.3 рішення Конференції Львівської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» включених до єдиного та територіальних виборчих списків кандидатів у депутати Буської міської ради. 

Розглянувши зазначені документи, Буська міська територіальна виборча комісія встановила їх відповідність вимогам Виборчого кодексу України.

Враховуючи викладене, відповідно до статей 10, 11, пункту 4 частини другої статті 206, частини другої статті 216, частин першої, другої, четвертої статті 217, статей 218, 219, частин першої, четвертої статті 222, статті 225, частин першої, другої, шостої – восьмої статті 227 Виборчого кодексу України, керуючись статтями 36, 37 Виборчого кодексу України, постановою Центральної виборчої комісії від 10 серпня 2020 року №173 та від 25 серпня 2020 року № 200, Буська міська  територіальна виборча комісія п о с т а н о в л я є:

1. Зареєструвати кандидатів у депутати Буської міської  ради, включених до єдиного та територіальних виборчих списків Львівської обласної організації політичної партії «Сила і Честь» в кількості 21 кандидата та Львівської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» – 26 кандидатів на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року згідно з додатком.

2. Копію цієї постанови та посвідчення відповідних кандидатів у депутати Буської міської ради, встановленої форми видати представникам Львівської обласної організації політичної партії «Сила і Честь» та Львівської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» в міській територіальній виборчій комісії.

3. Цю постанову оприлюднити на стенді офіційних матеріалів комісії.

          4. Відомості про зареєстрованих кандидатів у депутати Буської міської ради надати відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Буської районної державної адміністрації для подальшого надсилання в Центральну виборчу комісію.

Голова Буської міської 

територіальної виборчої комісії                               Л.Фалінська

          Секретар Буської міської 

територіальної виборчої комісії                               О.Боднарчук 

Поділитись у соцмережах: