Про що йшлось на нараді освітян Бущини

Сьогодні на базі НВК «Буська ЗОШ І ступеня – гімназія-інтернат імені Євгена Петрушевича при ЛНУ імені Івана Франка» відбулася нарада керівників ЗЗСО у форматі готовності до нового 2020-2021 навчального року в умовах  адаптивного карантину.

В нараді взяли участь перший заступник голови Буської РДА Богдан Гринишин, заступник голови Буської РДА Тарас Дума та начальник ГУ Держпродспоживслужби у Буському районі Ігор Белей.

Галина Олійник, завідувач сектору освіти Буської РДА, аргументовано і вичерпно ознайомила учасників наради з підсумками 2019-2020 навчального року, в якому були звершення і недопрацювання, окреслила перспективи прийдешнього року. Особливу увагу звернула на питання дотримання і забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя учасників освітнього процесу з метою запобігання коронавірусу, а також протипожежної безпеки у навчальних закладах; наповнюваності матеріально-технічної бази, про пріоритетні напрями Нової української школи.

Богдан Гринишин ознайомив директорів із Тимчасовими рекомендаціями МОНУ щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).  Зокрема, звернув увагу, що на завтрашній сесії Буської районної ради планують виділити 252 тис. грн.  на засоби індивіадуального захисту. Було піднято питання щодо благоустрою на прилеглих територіях шкіл та обговорено питання нових норм харчування з 1 вересня

Не менш актуально звучали питання про виконання нормативних документів щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів ХАССП ( Ігор Белей); звітування директорів відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»; створення єдиної платформи школи; наповнення сайтів ЗЗСО (провідний спеціаліст сектору освіти Олена Ільницька).

Любомир Ціхоцький, методист РІМЦ, акцентував увагу на питаннях цивільного захисту, охорони праці і безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу.

                                                       Світлана Лабінська, методист РІМЦ

сектору освіти Буської РДА

Поділитись у соцмережах: