Пункт екстреної медичної допомоги «Буськ» отримає нову карету «швидкої»

У Львові освятили 10 карет швидкої медичної допомоги, які отримані Львівським обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф від Національної служби здоров’я України.

Машини швидкої допомоги класу В на базі «Сitroеn Jumper» передадуть в райони області (пункти екстреної медичної допомоги «Орява», «Старий Самбір», «Буськ») та на станцію екстреної медичної допомоги «Львів».

За словами керівника Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрія Васька, вартість однієї «швидкої», отриманої сьогодні, – 1,9 млн грн.

У планах – найближчим часом відкриття пункту базування екстреної медичної допомоги на території винниківського госпіталю, де працюватимуть два автомобілі швидкої допомоги і обслуговуватимуть окружну дорогу, частину Золочівського, Львівського районів і Винники.

Зауважу, що в квітні – травні заплановано поставку на Львівщину ще 50 «швидких» від Міністерства охорони здоров’я.

Крім того, до липня буде закуплено ще 50 автомобілів швидкої допомоги, з яких 20 – повнопривідні для гірських територій », – розповів Андрій Васько.

Як підкреслила очільниця Західного міжрегіонального департаменту НСЗУ Мар’яна Возниця, ці 10 автомобілів – це перша черга поставок від НСЗУ.

Поділитись у соцмережах: