Розшукується безвісти зниклий мешканець села Куткір

Відділенням поліції №2 Золочівського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області встановлюється місце знаходження громадянина Бикова Віктора Миколайовича.

Биков В.М. 1985 р.н., жителя с. Куткір (хутір Марушка) Золочівського району Львівської області, який 19.04.2021 о 05:30 годин поїхав на роботу у м. Винники Львівського району Львівської області, де мав працювати до 20:00 год. Близько 21:00 години в телефонній розмові із своєю матір’ю повідомив, що знаходиться у м. Львові біля станції «Підзамче», звідки електропоїздом збирається їхати додому, однак додому так і не повернувся, місцезнаходження його невідоме.
Прикмети: ріст 170 см, кремезної тілобудови, волосся чорного кольору, має лобні залисини. Особливі прикмети відсутні.
Був одягнений: куртка синього кольору, джинси синього кольору, сорочка в клітинку синього кольору, кашкет чорного кольору.
При собі мав: мобільний телефон.
Всім кому що-небудь відомо про розшукувану особу і її можливе місце перебування просимо терміново повідомити у відділення поліції №2 Золочівського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області за телефонами: 0(264) 2-16-38, 0679463423.
Поділитись у соцмережах: