Рятувальники нагадують батькам про необхідність дбати про безпеку дітей

Фахівці Служби порятунку завжди попереджають про те, що відсутність елементарного батьківського нагляду може коштувати дитині життя. Особливо, коли йдеться про недогляд за малолітніми дітьми, які найчастіше не можуть правильно зорієнтуватися, опинившись у небезпечній ситуації. Наслідки ігнорування дорослими правил безпеки під час дитячого дозвілля, на жаль, не змушують себе довго чекати.

Зокрема, 11 вересня на Львівщині померло немовля, яке отримало опіки під час пожежі у будинку в с. Звертів Жовківського району. На момент виникнення пожежі у приміщені знаходилося 3 дітей, яких батьки винесли з палаючої будівлі на свіже повітря. Двоє дітей не постраждали, а от хлопчик 2019 року народження отримав опіки і по дорозі до лікарні помер. Причину пожежі встановлюють, але попередньо трагедія сталася через дитячі пустощі з вогнем.

Крім того, тепла погода у більшості областях сприяє тому, що діти продовжують відвідувати водойми. Часто навіть без супроводу і відома дорослих. Як наслідок — з початку вересня на водоймах України потонуло двоє неповнолітніх.

Також надзвичайна подія може трапитися і на очах у батьків. Так, днями на Київщині рятувальники надавали допомогу хлопчикові, який застряг у конструкції на дитячому майданчику.

Тож, для того, щоб нагадати дорослим про наслідки неналежного догляду за дозвіллям власних дітей, Державна служба України з надзвичайних ситуацій посилює профілактичну роботу серед населення та закликає батьків не наражати юних українців на небезпеку!

Шановні батьки!

Якщо ви залишаєте дитину вдома саму, переконайтеся що всі наявні в помешканні електроприлади та газове обладнання знаходяться у справному стані, а сірники сховані у недоступному місці;

Не залишайте дітей вдома самих, якщо вони не здатні самостійно вирішити проблеми, які можуть виникнути;

Вирушаючи на відпочинок до водойми або на природу слідкуйте за тим, щоб діти не залишались без нагляду;

Слідкуйте за тим, щоб малолітні діти не відвідували самостійно місцеві ставки, річки, покинуті будівлі;

Виховуйте у дитини свідоме ставлення до правил безпеки життєдіяльності!

Пам’ятайте, що безпека вашої дитини — це, перш за все, ваша особиста відповідальність!

Поділитись у соцмережах: