Спалах коронавірусу в селі Новосілки: працівники сільської ради – на самоізоляції

П’ять лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19 зафіксували станом на 5 липня у селі Новосілки. Співробітниця тамтешньої сільської ради захворіла на коронавірусну інфекцію, а разом з нею – і члени її родини. Керівник районного Штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій Богдан Гринишин повідомляє, що зобов’язує голову сільської ради призупинити роботу органу місцевого самоврядування у селі Новосілки, у зв’язку із виявленням хвороби у працівниці.

«Новосілківська сільська рада має у своєму штаті 4 працівників: одна із них – жінка 1963 р.н. захворіла (ймовірно від сина, який приїжджав зі Львова) і знаходиться  на лікуванні у КНП «8-а клінічна лікарня м.Львова» з підтвердженим діагнозом COVID-19, а решта – троє працівників відправлені на самоізоляцію,розповідає керівник Штабу з ліквідації надзвичайних ситуації Богдан Гринишин. – Думаю, що це вперше в Україні зареєстровано, коли через спалах коронавірусу, усі працівники сільської ради відправлені на самоізоляцію. У будинку хворої проживає три сім’ї: загалом наразі виявлено коронавірусну інфекцію у п’яти осіб – це жінки 1963, 1982 р.н. та чоловіки 1959, 1983, 1997 р.н., окрім цього ще шість осіб перебувають на самоізоляції, серед них діти.
Окрім цього, також маємо ще хвору жінку 1970 р.н., що мешкає у Львові, де проходить самоізоляцію, її місце реєстрації – село Ожидів
».

Станом на 5 липня у Буському районі залишаються хворими 18 осіб.

Поділитись у соцмережах: