Список обраних депутатів Красненської селищної ради

Красненська селищна територіальна виборча комісія встановила підсумковий протокол про результати виборів депутатів Красненської селищної ради у багатомандатному виборчому окрузі. Протягом 20 днів обрані депутати мають подати заяву до ТВК про реєстрацію депутатського мандата.

Відповідно до  статті 259, 260 Виборчого кодексу України, на підставі протоколу «Про результати виборів депутатів Красненської селищної ради у багатомандатному виборчому окрузі», постанови Красненської СТВК №41 від 03 листопада 2020 року  «Про визнання обраними депутатів Красненської селищної ради Золочівського району на перших виборах до селищної ради 25 жовтня 2020 року»Красненська селищна територіальна виборча комісія постановляє:

Визнати обраними депутатами Красненської селищної ради таких осіб:

  1. Бруцяк Богдан Володимирович, 07.04.1978, освіта вища, член ВО «Батьківщина», директор, ТзОВ «ІСВОНГіКО», проживає у с.Куткір, виборчий округ №3, 34 голоси, обраний по єдиному виборчому списку, суб’єкт висування – Львівська обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
  2. Владика Юрій Ярославович, 15.05.1966, освіта вища, член ВО «Батьківщина», директор, Приватне підприємство «Аватор-Арх», проживає в смт.Красне, виборчий округ №2, 39 голосів, обраний по єдиному виборчому списку, суб’єкт висування – Львівська обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
  3. Дідух Світлана Олегівна, 13.01.1994, освіта вища, член Політичної партії «Європейська Солідарність», головний фахівець відділу, Державна установа «Львівська обласна фітосанітарна лабораторія», проживає у с.Полоничі, 146 голосів, обрана в територіальному виборчому округу №3, суб’єкт висування – Львівська територіальна організація Політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».
  4. Дітчук Надія Мирославівна, 15.01.1964, освіта вища, безпартійна, завідувачка, Дошкільний навчальний заклад «Малюк», проживає у смт.Красне, виборчий округ №2, 18 голосів, обрана по єдиному виборчому списку, суб’єкт висування – Львівська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».
  5. Дроздовський Петро Володимирович, 13.07.1958, освіта середня-спеціальна, безпартійний, фельдшер, ФАП, проживає у с.Мармузовичі, перший закріплений кандидат, суб’єкт висування – Львівська обласна організація політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».
  6. Гаєвська Ірина Зіновіївна, 23.10.1971, освіта вища, член ВО «Батьківщина», відповідальний секретар, Приватне підприємство «Медіа-Центр «Над Бугом», проживає у м.Буськ, перший закріплений кандидат, суб’єкт висування – Львівська обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
  7. Квятковський Дмитро Олександрович, 10.11.1976, освіта вища, безпартійний, директор, Сторонибабське державне підприємство «Укрспирт», проживає у м.Львів, перший закріплений кандидат, суб’єкт висування – Львівська територіальна організація Політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».
  8. Кичурчак Євген Михайлович, 24.11.1968, освіта вища, безпартійний, керівник апарату, Буська районна державна адміністрація, проживає у смт.Красне, перший закріплений кандидат, суб’єкт висування – Львівська обласна організація політичної партії «Сила і Честь».
  9. Когут Мирослава Євгенівна, 05.08.1966, освіта вища, землевпорядник, Андріївська сільська рада, проживає у с.Мармузовичі, 142 голоси, обрана в територіальному виборчому округу №1, суб’єкт висування – Львівська обласна організація політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».
  10. Коропецький Максим Михайлович, 27.07.1981, освіта вища, безпартійний, завідувач, Приймальне відділення Буської ЦРЛ, проживає у смт.Красне, перший закріплений кандидат, суб’єкт висування – Львівська обласна організація Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ».
  11. Магера Володимир Іванович, 03.04.1984, освіта вища, безпартійний, голова фермерського господарства, проживає у с.Бортків, виборчий округ №1, 82 голоси, обраний по єдиному виборчому списку, суб’єкт висування – Львівська обласна організація Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ».
  12. Максимів Антін Степанович, 08.09.1967, освіта вища, безпартійний, директор Задвір’янський опорний заклад ЗСО I-III ступенів, проживає у с.Задвір’я, виборчий округ №3, 76 голосів, обраний по єдиному виборчому списку, суб’єкт висування – Львівська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».
  13. Мандій Анатолій Іванович, 05.03.1985, освіта вища, безпартійний, начальник відділу, Державна екологічна Інспекція у Львівській області, проживає у смт.Красне, виборчий округ №2, 42 голоси, обраний по єдиному виборчому списку, суб’єкт висування – Львівська обласна територіальна організація Політичної Партії «ГОЛОС».
  14. Миляновський Степан Романович, 19.02.1959, освіта вища, безпартійний, директор, Буська районна філія Львівського обласного центру зайнятості, проживає у м.Буськ, виборчий округ №2, 99 голосів, обраний по єдиному виборчому списку, суб’єкт висування – Львівська територіальна організація Політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».
  15. Міхневич Ганна Михайлівна, 22.12.1979, освіта вища, безпартійна, заступник директора, КНП «Буська ЦРЛ», проживає у с.Сторонибаби, виборчий округ №2, 63 голоси, обрана по єдиному виборчому списку, суб’єкт висування – Львівська обласна організація політичної партії «Сила і Честь».
  16. Нестерович Андрій Васильович, 28.08.1985, освіта вища, безпартійний, директор, ТзОВ «Краснебрук», проживає у смт.Красне, 114 голосів, обраний в територіальному виборчому округу №2, суб’єкт висування – Львівська територіальна організація Політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».
  17. Потюк Володимир Петрович, 25.07.1967, освіта середня-спеціальна, безпартійний, сільський голова, Бортківська сільська рада, проживає у с.Мала Вільшанка, виборчий округ №1, 78 голосів, обраний по єдиному виборчому округу, суб’єкт висування – Львівська обласна організація політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».
  18. Сервило Наталія Ярославівна, 26.02.1970, освіта вища, безпартійна, директор, Олеський професійний ліцей, проживає у с.Ракобовти, перший закріплений кандидат, суб’єкт висування – Львівська обласна організація Всеукраїнського об’єдання «Свобода».
  19. Ситник Йосиф Степанович, 18.02.1972, освіта вища, член ВО «Свобода», завідувач кафедри, НУ «Львівська політехніка», проживає у м.Львів, виборчий округ №3, 27 голосів, обраний по єдиному виборчому списку, суб’єкт висування – Львівська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода».
  20. Скобилко Ігор Богданович, 14.11.1983, освіта вища, безпартійний, завідувач хірургічно-травматологічного відділення Буської ЦРЛ, проживає у смт.Красне, обраний в територіальному виборчому округу №2, 91 голосів, суб’єкт висування – Львівська обласна організація Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ».
  21. Смірнова Галина Володимирівна, 24.10.1970, освіта вища, безпартійна, завамбулаторією, КНП «Буська ЦРЛ», проживає у смт.Красне, виборчий округ №2, 68 голосів, обрана по єдиному виборчому списку, суб’єкт висування – Львівська обласна організація Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ».
  22. Сокур Віталій Олександрович, 10.03.1983, освіта вища, безпартійний, вчитель, НВК «Петричівська ЗОШ I-II ступенів», проживає у с.Петричі, 90 голосів, обраний в територіальному виборчому округу №1, суб’єкт висування – Львівська територіальна організація Політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».
  23. Чуба Ігор Михайлович, 11.11.1974, освіта вища, безпартійний, директор, ФОП, проживає у смт.Красне, виборчий округ №2, 42 голоси, обраний по єдиному виборчому списку, суб’єкт висування – Львівська крайова організація політичної партії «Народний рух України».
  24. Шеремета Володимир Миколайович, 27.08.1985, освіта середня-спеціальна, безпартійний, тимчасово не працює, проживає у с.Мармузовичі, перший закріплений кандидат, суб’єкт висування – Львівська крайова організація політичної партії «Народний рух України».
  25. Юхима Володимир Васильович, 16.10.1982, освіта професійно-технічна, тимчасово не працює, проживає в смт.Красне, перший закріплений кандидат, суб’єкт висування – Львівська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».
  26. Ярема Євген Ігорович, 19.09.1987, освіта вища, безпартійний, директор, Редакція Буського районного радіомовлення, проживає в смт.Красне, перший закріплений кандидат, суб’єкт висування – Львівська обласна територіальна організація Політичної Партії «ГОЛОС»

І.П.Холодницька, голова Красненської селищної ТВК

Р.С.Венямінова, секретар Красненської селищної ТВК

Поділитись у соцмережах:

Реклама: