Стало відомо про список обраних депутатів Буської міської ради

Буська міська територіальна виборча комісія встановила підсумковий протокол про результати виборів депутатів Буської міської ради у багатомандатному виборчому окрузі. 

Відповідно  до статей 259,260 Виборчого кодексу України, на підставі протоколу «Про результати виборів депутатів Буської міської ради у багатомандатному виборчому окрузі», постанови Буської МТВК №31 від 6 листопада 2020 року «Про визнання обраними депутатів Буської міської ради Золочівського району на перших виборах до міської ради 25 жовтня 2020 року», Буська міська територіальна виборча комісія постановляє:

Визнати обраними депутатами Буської міської ради таких осіб:

  1. Бабінська Оксана Юріївна, 12.01.1984, освіта вища, тимчасово не працює, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ», проживає в с.Кути, обрана в територіальному виборчому окрузі №3, суб’єкт висування – Львівська територіальна організація Політичної партії «Європейська солідарність».
  2. Бондаренко Сергій Петрович, 29.11.1973, освіта вища, військовий, Львівський прикордонний загін, безпартійний, проживає в с. Заводське, перший закріплений кандидат, суб’єкт висування – Львівська крайова організація політичної партії «Народний Рух України».
  3. Гаєвська Марія Володимирівна, 26.08.1968, освіта середня, тимчасово не працює, член партії «ВО «Батьківщина»», проживає в с.Побужани, обрана по єдиному виборчому списку, суб’єкт висування – Львівська обласна політична організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
  4. Гринишин Богдан Дмитрович, 06.10.1966, освіта вища, перший заступник голови, Буська РДА, безпартійний, проживає с.Лучківці, перший закріплений кандидат, суб’єкт висування – Львівська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».
  5. Дворянин Андрій Степанович, 27.11.1981, освіта вища, директор Буського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ», проживає в с.Старий Милятин, обраний в територіальному виборчому окрузі №2, суб’єкт висування – Львівська територіальна організація Політичної партії «Європейська солідарність».
  6. Дяків Василь Ярославович, 13.02.1989, освіта вища, фізична особа-підприємець, член партії «ВО «Батьківщина»», проживає с.Гутисько-Тур’янське, обраний в територіальному виборчому окрузі №3, суб’єкт висування – Львівська обласна політична організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
  7. Жмур Юрій Петрович, 11.04.1969, освіта вища, майстер виробничого навчання Олеської ЗОШ I-III ст., безпартійний, проживає в с-щі Олесько, обраний по єдиному виборчому списку, суб’єкт висування – Львівська крайова організація політичної партії «Народний Рух України».
  8. Зробок Василь Дмитрович, 01.02.1976, освіта середньо-спеціальна, голова ФГ «Соколівка», безпартійний, проживає в с.Соколівка, обраний по єдиному виборчому списку, суб’єкт висування – Львівська обласна організація політичної партії «Наш край».
  9. Кашуба Василь Володимирович, 26.04.1958, освіта вища, пенсіонер, проживає в м. Буськ, перший закріплений кандидат, суб’єкт висування –  Львівська обласна організація політичної партії «Наш край».
  10. Кіндратів Марія Ярославівна, 5.04.1970, освіта середня-спеціальна, заступник директора по господарській частині Ожидівської ЗОШ I-III ступенів, член партії «ВО «Батьківщина»», проживає в с.Ожидів, обрана в територіальному виборчому окрузі №4, суб’єкт висування –  Львівська обласна політична організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
  11. Кондратюк Галина Ярославівна, 25.01.1957, освіта вища, викладач Олеського професійного ліцею, безпартійна, проживає в с.Янгелівка, обрана по єдиному виборчому списку, суб’єкт висування – Львівська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».
  12. Кушинський Олег Романович, 23.08.1984, освіта вища, керівник відділу ТзОВ «Хеммель – Україна», безпартійний, проживає в м.Буськ, обраний в територіальному виборчому окрузі №1, суб’єкт висування – Львівська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».
  13. Майба Ігор Євгенович, 22.12.1969, освіта вища, директор ПП «Краснебуд», член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ», проживає в м.Буськ, обраний по єдиному виборчому списку, суб’єкт висування – Львівська територіальна організація Політичної партії «Європейська солідарність».
  14. Мащак Олег Омелянович, 28.11.1970, освіта середня, ФОП –ПП – Мащак О.О, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ», проживає в м.Буськ, обраний в територіальному виборчому окрузі №3, суб’єкт висування – Львівська територіальна організація Політичної партії «Європейська солідарність».
  15. Мех Павло Михайлович, 13.06.1979, освіта середня, директор фермерського господарства «МП НАДІЯ», член Радикальної партії Олега Ляшка, проживає в с.Кізлів, обраний по єдиному виборчому списку, суб’єкт висування – Львівська крайова організація політичної партії «Народний Рух України».
  16. Мороз Петро Степанович, 07.02.1959, освіта вища, пенсіонер, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»,проживає в с.Журатин, перший закріплений кандидат, суб’єкт висування – Львівська територіальна організація Політичної партії «Європейська солідарність».
  17. Пасічник Богдан Володимирович, 7.05.1965, освіта середня-спеціальна, директор Буської ДЮСШ, член партії «ВО «Батьківщина»», проживає в м.Буськ, обраний в територіальному виборчому окрузі №1, суб’єкт висування – Львівська обласна політична організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
  18. Постолюк Михайло Павлович, 26.06.1974, освіта вища, начальник фінансового управління Буської райдержадміністрації, безпартійний, проживає в с.Соколя, обраний по єдиному виборчому списку, суб’єкт висування – Львівська територіальна організація Політичної партії «Європейська солідарність».
  19. Рудишин Антон Юрійович, 16.04.1985, освіта вища, приватний підприємець, член партії «ВО «Батьківщина»», проживає в м.Буськ, обраний по єдиному виборчому списку, Львівська обласна політична організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
  20. Рудіон Людмила Андріївна, 12.12.1957, освіта вища, секретар Буської міської ради, член партії «ВО «Батьківщина»», проживає в м.Буськ, обрана в територіальному виборчому окрузі №1, суб’єкт висування – Львівська обласна політична організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
  21. Сай Тетяна Петрівна, 27.10.1976, освіта вища, тимчасово не працюю, помічник народного депутата України на громадських засадах, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ», проживає в м.Буськ, обрана в територіальному виборчому окрузі №1, суб’єкт висування – Львівська територіальна організація Політичної партії «Європейська солідарність».
  22. Сліпець Ростислав Степанович, 20.10.1975, освіта вища, міський голова, Буська міська рада, член партії «ВО «Батьківщина»», проживає в м.Буськ, перший закріплений кандидат, суб’єкт висування – Львівська обласна політична організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
  23. Смолінський Богдан Ярославович, 14.09.1978, освіта вища, голова Купченської сільської ради, безпартійний, проживає в с.Ракобовти, обраний по єдиному виборчому списку, суб’єкт висування – Львівська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».
  24. Цимбор Олег Йосифович, 5.07.1970, освіта вища, начальник Буського відділення обслуговування громадян «Сервісний центр Управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області», безпартійний, проживає в с.Ракобовти, обраний в територіальному виборчому окрузі №2, суб’єкт висування – Львівська обласна політична організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
  25. Цюрко Ірина Володимирівна, 13.04.1989, освіта вища, лікар-фтизіатир Буської амбулаторії загальнольної практики сімейної медицини КНП «Буська центральна районна лікарня», член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ», проживає в с.Гумниська, обрана в територіальному виборчому окрузі №4, суб’єкт висування – Львівська територіальна організація Політичної партії «Європейська солідарність».
  26. Яворський Микола Васильович, 12.09.1976, освіта вища, директор ДП «Буський лісгосп», безпартійний, проживає в м.Буськ, обраний в територіальному виборчому окрузі №2, суб’єкт висування – Львівська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».

Л.В. Фалінська, голова Буської міської ТВК

О.В. Боднарчук, секретар Буської міської ТВК

Поділитись у соцмережах:

Реклама: