Стало відомо про стан хворого на коронавірус мешканця села Задвір’я

Хвороба мешканця села Задвір’я, у якого напередодні підтвердили COVID-19, протікає малосимптомно, чоловіку проведуть повторний ПЛР-тест. Також стало відомо про двох мешканців села, які є з підозрою на коронавірус.

Про це у коментарі «Буському медіа порталу» повідомив керівник робіт з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру на території району, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Гринишин.

– Станом на сьогодні, у Буському районі, як і був, один пацієнт з підтвердженим коронавірусом. Він знаходиться на лікуванні в обласній клінічній інфекційній лікарні та отримує все необхідне лікування. На сьогодні у нього хвороба протікає малосимптомно. Йому зроблять повторний ПЛР-тест. Якщо ситуація не зміниться, скоріш за все, його можуть відправити додому для самоізоляції. У чоловіка в сім’ї двоє осіб, яким сьогодні наша мобільна медична бригада проведе забір матеріалів для проведення ПЛР-теста в обласній лабораторії. Відзначу, що у селі Задвір’я нині працюватимуть дві мобільні медичні бригади: одна тестуватиме населення експрес-тестами, а друга приїде до родини хворого на коронавірус, щоб провести забір матеріалів для ПЛР-теста. Окрім цього, у селі Задвір’ї маємо дві підозри на коронавірусну інфекцію. Це – дві жінки, обидві працюють у львівських лікарнях. В одної  встановлено 6 контактних осіб у сім’ї, а в другої 5. У них проведуть експрес-тестування, – розповів Богдан Гринишин.

У Буській райдержадміністрації запевняють, що на сьогодні ситуація контрольована. У селі проведено дезінфекцію. Сільська рада спостерігає за самоізоляцією сімей, що в перебувають у зоні ризику та постійно на контакті з районом.

Нагадаємо, у Буському районі офіційно підтверджено перший лабораторний випадок захворювання на COVID-19. Хворобу виявлено у мешканця села Задвір’я 1986 р.н., який 17 квітня поскаржився на стан здоров’я, після консультації із сімейним лікарем було розпочато лікування. Однак, вже 22 квітня звернувся за допомогою до іншого сімейного лікаря. Після проведеного повторного огляду було прийнято рішення викликати швидку. Чоловіка доставили до Львівської обласної клінічної інфекційної лікарні. Йому було зроблено ПЛР-тест, результат якого стало відомо 26 квітня. За кордоном чоловік не перебував.

Поділитись у соцмережах: