У Буському районі зафіксували перший випадок захворювання на коронавірус

Після Провідної неділі маємо погані новини. На жаль, коронавірус не оминув і наш район. Станом на 11:00 27 квітня у Буському районі офіційно підтверджений перший лабораторний випадок захворювання на COVID-19. Людина знаходиться у Львівській інфекційній лікарні.

Про це «Буський медіа портал» повідомив керівник робіт з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру на території району, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Гринишин.

– Відомо, що це мешканець села Задвір’я 1986 р.н., який 17 квітня поскаржився на стан здоров’я, після консультації із сімейним лікарем було розпочато лікування. Однак вже 22 квітня звернувся за допомогою до іншого сімейного лікаря. Після проведеного повторного огляду було прийнято рішення викликати швидку. Чоловіка доставили до Львівської обласної клінічної інфекційної лікарні. Йому було зроблено ПЛР-тест, результат якого стало відомо 26 квітня. За кордоном чоловік не перебував.

Встановлені контактні особи. Їх – двоє сімейних лікарів, які оглядали пацієнта, вони зробили ПЛР-тести і очікуються результати. А також чотири особи, які мешкали з хворим чоловіком. Вони знаходяться на самоізоляції. Ці люди також будуть проходити ПЛР-тестування.

Поділитись у соцмережах: