У Буському районі продовжується ремонт автомобільної дороги Золочів-Красне

У рамках програми «Велике будівництво» триває поточний середній ремонт автомобільної дороги О140701 Золочів-Красне на ділянці км 12+200 – км 23+000. Вже 2,5 км дороги зроблено і попри карантинні заходи роботи не припиняються. Із ходом робіт сьогодні ознайомилися директор Департаменту дорожнього господарства Орест Шуліковський та перший заступник Буської РДА Богдан Гринишин.

Роботи дорожники розпочали наприкінці жовтня від залізничного переїзду, там було зроблено 800 метрів дороги. Відсьогодні роботи продовжились на іншій окремій ділянці дороги між смт.Красне (поштовий) та с.Гончарівка. Вже вдалось зробити 2,5 км. В межах ремонтних робіт заплановано відремонтувати ділянку протяжністю близько 12 км.

Роботи виконуються за рахунок коштів Державного дорожнього фонду підрядною організацією Товариство з обмеженою відповідальністю “ДРОГ-БУД” в особі ПРЕДСТАВНИЦТВА “DROG-BUD” Sp.z o.o.”, РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА, потужності якого, до слова, розташовуються у Буському районі.

В межах виділеного фінансування заплановано провести роботи з розпушення існуючого покриття, влаштування основи з ЩПС та влаштування шару асфальтобетонного покриття.

У ході робочої поїздки Орест Шуліковський та Богдан Гринишин проінспектували рівень темпів та якості виконання дорожніх робіт. Як запевнили їх дорожники, роботи планують завершити до кінця місяця.

– Дорога Золочів-Красне, яка розташована на території Буського та Золочівського району на окремих ділянках є вкрай аварійною та в незадовільному стані, – каже директор Департаменту дорожнього господарства Орест Шуліковський. Цього року з державного дорожнього фонду було виділено кошти 46 млн. грн.  в частині Буського району. Загалом планується відремонтувати 12 км дороги, забезпечивши асфальтобетонне покриття і ще відремонтувати 1,5 км в частині Золочівського району, де передбачено 11 млн. грн. Разом на роботи виділено 57 млн. грн.

За сприяння погоди вдалось розпочати роботи на ділянці. Станом на сьогоднішній день фактично облаштовано 2,5 км асфальтобетонного покриття в частині Буського району та завершено фрезерування старого дорожнього покриття. В подальших планах –  завершити і з’єднати в комплексі цю ділянку дороги, а також дорогу через с.Гончарівка в частині Золочівського району, яка промикається до так званої об’їзної Золочева, що в с.Ясенівці.

Цьогоріч ми з державного бюджету дякуючи Верховній раді України залучили на ділянку дороги в с.Ясенівці до об’їзної 25 млн. грн. Роботи вже виконані. За три тижні було капітально відремонтовано 2,2 км. прокладені два шари асфальту. В планах з’єднати цю ділянку із тією, що зараз робиться.

Відзначу, що у 2020 році була виділена рекордна сума коштів на ремонт доріг Львівщини. Це – 5 млрд. грн., тобто 500 км відремонтованих доріг. Державний дорожній фонд фінансується без проблем, але не скажеш це про обласний бюджет. Недовиконання по обласному бюджеті до кінця року 300 млн. грн., і відповідно це зачіпає нашу обласну програму ремонту доріг, де є потреба у коштів.

Поділитись у соцмережах: