У Буському районі скорочують 38 державних службовців

За попередньою інформацією, із 107 осіб у Буській райдержадміністрації залишаться працювати 69 державних службовців.

 Днями Уряд на позачерговому засіданні скоротив граничну чисельність працівників райдержадміністрацій (РДА) в Україні. Дане рішення дозволить оптимізувати роботу таких райдержадміністрацій та зменшити витрати бюджетних коштів, які можуть бути спрямовані на розвиток громад на відповідних територіях. Це зумовлене тим, що внаслідок реформи децентралізації функції РДА активно переходять до об’єднаних територіальних громад.

  У Буській райдержадміністрації два дні тому відбулась нарада щодо запланованої оптимізації держслужбовців. На ній йшлось про скорочення чисельності працівників районної державної адміністрації та її структурних підрозділів, а також про умови перебування на обліку в центрі зайнятості та про можливості працевлаштування вивільнених держслужбовців після 1 січня 2020 року.

У коментарі Буському медіа порталу керівник апарату РДА Євген Кичурчак повідомив, що попередньо по граничній чисельності, яка була передана з області, планується скорочення 38 державних службовців.

   «З апарату Буської райдержадміністрації буде звільнено 15 осіб. Також ще 23 особи із структурних підрозділів, а саме: відділ освіти – 2 осіб; відділ культури та туризму – 2; управління соцзахисту – 4; фінансове управління – 3; відділ агропромислового розвитку повністю у складі  5 осіб; відділ економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та молодіжної політики повністю у складі 4 осіб; відділ державної реєстрації – 1 особа; служба у справах дітей – 1, сектор житлового-комунального господарства та будівництва – 1. Усі співробітники отримали попередження про скорочення і залишаються працювати до 31 грудня 2019 року», – розповів Євген Кичурчак.

  Нагадаємо, міністр Кабміну Дмитро Дубілет пообіцяв, що всім скороченим співробітникам виплатять компенсації, зокрема, за невикористані щорічні відпустки. Також Служба зайнятості буде залучена до того, аби знайти звільненим нову роботу з 1 січня 2020 року.

Поділитись у соцмережах:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*