У Буську вдруге відбувся фестиваль у стилі ретро BadenіFest

У неділю, 1 серпня, біля палацу графа Казимира Фелікса Бадені, відбувся другий за ліком фестиваль у стилі ретро #BadenіFest. Перший стартував у 2019 році.

  Про це інформують у Буській міські раді.
  Містяни та численні гості на один день поринули у минувшину: подвір’ям палацу прогулювалися дами у вбранні періоду початку ХХ століття, середньовічні придворні вельможі, козаки з шаблями, чоловіки у фраках, леді в розкішних довгих сукнях і ексклюзивних капелюшках.
  Поряд відбувалися майстер-класи з ковальства та виготовлення прикрас, діяли виставки ретро-автомобілів, одягу та старожитностей, бажаючі мали нагоду побувати задарма у місцевому краєзнавчому музеї, яким опікується культорологічне товариство “Бужани”, придбати сувенірну продукцію з логотипами свята, покататися містом на бричці та автомобілі початку ХХ століття.
  Місцеві газди і газдині пригощали учасників фесту юшкою та різними смаколиками, які готували в різні історичні періоди в Галичині. А ще тут було справжнє живе Буське пиво різних сортів, яке почали вперше варити більше століття тому на графській пивоварні.
  На імпровізованій сцені впродовж масштабного багатогодинного дійства виступали місцеві аматори сцени, а також гості з сусідніх громад, які подарували усім глядачам змістовну концертну програму і безліч позитивних емоцій.
  Привітали учасників сам граф Казимир Фелікс Бадені (Володимир Романів) разом зі своєю невісткою Алісією Елізабет Анкаркрон (Вікторія Підгірна).
  Ведучими фестивалю стали Павло Теодоровський та Любов Огороднік.
  Свято вдалося, тому наступного року організатори очікують, що фест стане ще більш масовим, більш костюмованим, а центральні та обласні органи влади сприятимуть тому, аби палац відновив свій первісний вигляд, став справжнім туристичним центром України у серці старовинного міста над Бугом.
Поділитись у соцмережах: