У Буську визнали житловий будинок непридатним для проживання

Виконавчий комітет Буської міської ради вирішив визнати двоповерховий 8-квартирний житловий будинок №17 по вулиці Євгена Петручевача у Буську таким, що не відповідає санітарним і технічним вимогам та є непридатним для проживання (аварійний).

Двоповерховий 8-квартирний житловий будинок №17 по вул. Євгена Петрушевича включено до переліку непридатних для проживання, з яких потрібне негайне виселення мешканців.

Управлінню будинками м.Буськ дано вжити заходів щодо відселення мешканців квартири №7 з аварійного будинку №17 по Є. Петрушевича у м. Буськ.

Відповідно до Положення про порядок виселення (відселення) мешканців з непридатного для проживання житла, розглянувши заяву Майби Н.І. та додані до неї документи, у зв’язку з неможливістю надання іншого благоустроєного житлового приміщення заявниці, сім’я якої проживає в аварійному будинку за адресою: вул. Є. Петрушевича,17 м. Буськ та підлягає відселенню, виконавчий комітет Буської міської ради вирішив виплатити грошову компенсацію за житло у розмірі 300 000 (триста тисяч) гривень.

Поділитись у соцмережах: