У Буську висаджено понад 500 шт. різних дерев: клени, катальпи, мигдаль, сакури

Клени, сакури, катальпи, мигдаль, кизильник (живопліт), оцтові та тюльпанові дерева: понад 500 штук різних дерев та кущів висаджено у місті, а ще – магнолії та інші декоративні кущі.

Зелені насадження – один із головних показників благоустрою нашого міста. Зелені території міста в поєднанні з природними компонентами ландшафту та житловими будинками створюють те, що називають лицем міста, що надає місту мальовничості, а в людини викликає почуття естетичної насолоди.

За кошти міської ради вдалось за останні один-два роки висадити у місті понад півтисячі різних дерев, кущів, рослин та квітів, а саме:

✅ 400 шт. кущів кизильника (живопліт) (вул. Львівська, медсклади);
✅ 53 шт. кленів гостролистого (створена алея, вул. Львівська);
✅ 52 шт. катальп декоративних, їх називають дерево миру (вул.Петрушевича);
✅ 20 шт. сакур (м-н Незалежності);
✅ 20 шт. оцтових дерев (вул.Львівська);
✅ 12 шт. магнолій (пл.Ринок);
✅ 6 шт. декоративних кущів (парк Ів.Франка);
✅ 3 шт. катальп декоративних (пл. Ринок);
✅ 2 шт. мигдалю (пл.Ринок);
✅ 2 шт. декоративної верби (пл.Ринок);
✅ 2 шт. тюльпанових дерев (парк Ів.Франка).

Катальпи дуже рясно цвітуть і плодоносять. Приносять велику користь для довкілля. Адже виділяють велику кількість кисню. Завдяки широкому й шершавому листю вбирають багато пилу. Плюс під час цвітіння приємний аромат і гарні квіти.

Ці дерева інколи ще називають «слоновими вухами», тому що в них велике серцеподібне листя. Помилуватися цвітінням дерев можна буде через рік-два.

Щодо сумаху пухнастого (оцтові дерева), кущі яких висаджені навпроти районної лікарні, то їх місту подарував меценат Нестор Назарчук.

«Усі дерева, кущі, квіти висадили працівники Буського міського комунального підприємства на чолі з в.о.начальника Надією Пінтохою. Вони докладають чималих зусиль до створення такої краси у лелечому місті. Дякую Вам за роботу! Сподіваюсь, що постійний дбайливий належний догляд комунальниками та бережливе ставлення міських жителів  дозволять нововисадженим постачальникам кисню у нашому місті рости, міцнішати та радувати усіх мешканців міста», – розповів керманич міста Буськ Ростислав Сліпець.

Поділитись у соцмережах: