У Буську висадили понад сто кущів смородини

Для потреб людей літнього віку, які перебувають у Буському територіальному центрі соціального обслуговування (будинок престарілих), перший заступник голови Буської РДА Богдан Гринишин передав безкоштовно понад 120 кущів чорної смороди.

«Перший врожай чорної смороди буде ще у цьому році, а повноцінний – у наступному. Хай на здоров’я люди смакують корисними ягодами», – розповів Богдан Гринишин.

Кущі чорної смородини сорту «Вернісаж» були посаджені працівниками терцентру в місцевому садку.

Відзначимо, що чорна смородина посідає провідне місце серед ягідних культур за рентабельністю та затребуваністю на ринку. Ягоди чорної смородини містять вітаміни (C, B1, B2, B6, B12, D, E, K), речовини з P-вітамінною активністю (флавоноїди) – до 1,5%, каротиноїди, цукру (глюкоза, фруктоза) – від 4,5-17%; органічні кислоти (лимонна, яблучна) – 2,5-4,5%

Нагадаємо, на території територіального центру створений пункт збору продуктів тривалого зберігання, медичних засобів і засобів особистої гігієни для формування пакетів допомоги першої необхідності для допомоги соціально незахищеним мешканцям, які опинилися в кризовій ситуації.

Поділитись у соцмережах: