У Буську вперше відбувся відкритий Кубок Львівщини з карате-до СКІФ

Грандіозна спортивна подія зібрала у Буську майже 250 учасників з 4 областей України на відкритий кубок Львівської області з карате до скіф. Організатором дійства виступили Львівська федерація карате skif в особі Президента Володимира Махніцького та спортивний клуб «Ураган» (м.Львів).

 Підтримати учасників завітали заступник голови Золочівської  РДА Богдан Гринишин, заступник Буського міського голови Олег Коваль та депутат Золочівської районної ради Богдан Смолінський.

  Заступник голови Золочівської РДА Богдан Гринишин каже, що приємно бачити, як активно розвивається спорт. Пряме підтвердження тому є невпинна кількість  учасників змагань.   

  «Я переконаний, що для того, аби розвивався будь-який спорт потрібно три складових: бажання, зацікавленість спортсмена і найосновніше – це високий професіоналізм організаторів та тренерського складу. Тому я, перш за все, дякую кожному тренеру та батькам за докладання максимуму зусиль для розвитку даного виду спорту не лише на Львівщина, але в Україні», – відзначив Богдан Гринишин.

  Заступник Буського міського голови Олег Коваль побажав, кожному спортсмену досягнути бажаної мети і стати кращим з найкращих.

  Shotokan Karate-Do Federation (SKIF) – один з основних стилів карате, є нині одним з найбільш поширених в світі. В основі стилю лежить характерні витончені прийоми бою на ближній дистанції і удари ногами переважно на нижньому рівні.

  Під час офіційного відкриття змагань за постійну підтримку, сприяння в розвитку і популяризації шотокан карате організаторам заходу була вручена подяка від керівництва Золочівської райдержадміністрації.

  Серед учасників з Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської та Житомирської областей були 14 представників Бущини. Усі демонстрували характерні особливості стилю карате: хорошу фізичну підготовку, чітке знання техніки і граничної самовіддачі. Вік учасників від 5 до 23 років.

  Як зазначив Президент Львівської обласної федерації карате skif Володимир Махніцький, цей відбірковий турнір Кубка Львівської області є відбірковим турніром на Кубок України, що проходитиме 2-3 жовтня у Києві. Такі змагання не лише пропагують здоровий спосіб життя серед дітей та молоді, а й згуртовують усіх для розвитку бойового духу.

  Усіх учасників та призерів отримали відзнаки.

Поділитись у соцмережах: