У Буську встановили осіб, які пошкодили двері офіс-штабу УНСО та Правого сектору

В офісі-штабу «Української народної самооборони» та «Правого сектора» у Буську повідомили, що вдалось знайти винуватців, які пошкодили замок вхідних дверей. Ними виявились юнаки віком від 17 до 23 років.

«Нам вдалось по гарячих слідах вичислити хуліганів, серед них є неповнолітні особи. Вік 17-23 років. Вони зізнались у своїх хуліганських діях та вибачились», – розповів представник організацій Тарас Тимчишин.

Нагадаємо, 10 червня, вночі у Буську невідомі особи пошкодили замок вхідних дверей спільного офіс-штабу «Української народної самооборони» та «Правого сектора», заливши його клеєм та всунувши сірники в серцевину замка. В організаціях запевняють, що хуліганство вчинили підлітки, через те, що останнім часом УНСО і Правий Сектор Буського району спільними зусиллями побратимів і небайдужої молоді розпочали рейди із запобігання поширення наркотичної залежності серед мешканців Буська та Красного.  У цих населених пунктах найбільше прогресує продаж наркотичних засобів. У селищі Красне членами організації вдалось замальовували написи на різних стовпах, зупинках, де пропонують придбати наркотичні речовини на певних інтернет-магазинах.

Поділитись у соцмережах: