У Буську відбулися установчі збори осередку партії «Європейська Солідарність»

Вчора, у місті Буську відбулися установчі збори первинного осередку політичної партії «Європейська Солідарність», де прийняли ряд рішень щодо призначень.

 Зокрема, через реформу децентралізації відтепер у кожній громаді мають бути утворені первинні осередки політичної партії “Європейська Солідарність”, відтак у Буську утворили місцеву організацію партії та обрали ексголову Буської РДА Петра Мороза головою Буської міської організації. Сам Петро Мороз був відсутній на зборах через стан здоров’я.

 Чимало присутніх сподівались, що буде запропонована кандидатура на голову організації депутатки Буської міської ради Тетяни Сай, але Ради ЛТОП ПП “ЄС” запропонувала зборам кандидатуру Петра Мороза, який на місцевих виборах очолював районний осередок та першим номером у списку йшов у депутати Буської міської ради. Його кандидатуру підтримали одноголосно.

  Крім цього, партійні проголосували за обрання ревізора – депутата Золочівської районної ради Олега Ільківа та за депутатку Буської міської ради Тетяну Сай – як особу, яка має право представляти первинний осередок партії для здійснення необхідних реєстраційних дій.

  Варто зазначити, що Рада ЛТОП ПП “ЄС” затвердила своїм рішенням, що Красненський осередок політичної партії «Європейська Солідарність» очолить депутат Красненської селищної ради Андрій Нестерович.  

  Серед гостей були присутні депутати Буської міської ради, Красненської селищної ради, Золочівської районної ради, Львівської обласної ради, народний депутат України, учасники АТО та журналісти.

 Учасники зборів зазначили основні напрямки роботи на майбутнє та домовились проводити розбудову партії, виходячи з тих цілей і завдань, що були озвучені на зборах.

 Після урочистих офіційних заходів присутніх радували пісенними дарунками  місцева надбужанка Тетяна Турчиняк та львівський чоловічий гурт «Орфей».

Поділитись у соцмережах: