У Буську відбулось «Прощання з колядою»

У неділю, 7 лютого, на площі Ринок біля новорічної ялинки міста Буська за сприяння міського голови Ростислава Сліпця відбулася щорічна Різдвяно-новорічна акція «Прощання з колядою», участь у якій взяли як окремі виконавці, так і творчі колективи, які діють при народних домах, релігійні хори церков населених пунктів Буської міської територіальної громади.

У їх виконанні звучали колядки, щедрівки, діти засівали на добро, злагоду і мир в Україні.

На іпровізованій сцені виступили учасники народного вокального ансамблю пісні та музики “Зорецвіт”, народна вокальна формація “Надбужанки”, церковний хор Буської церкви Св.Ап. Петра і Павла, колективи народних домів сіл Побужани, Лісок, Ріпнів, Новий Милятин, Побужани, Кудрявці, Новосілки, Грабова, Яблунівка, Старого Милятина, Вебрлян, Заводського вертепне дійство представили учасники художньої самодіяльності НД с.Боложинів, народний вокальний гурт «Куди йдеш».

Під час заходу учасники та глядачі мали можливість насолодилися запашною кавою, придбати свічки з натурального воску, спробувати глінтвейн, надати фінансову допомогу на лікування юній дівчинці з Красного Олесі Мазур. В цей день для її порятунку вдалося зібрати 3 тис. 587 грн.

Поділитись у соцмережах: