У Буську відзначили 30-років з часу прийняття Декларації про державний суверенітет України

Сьогодні, 16 липня, заступник голови РДА Тарас Дума, заступник голови районної ради Роман Фурда взяли участь в урочистих заходах з нагоди відзначення 30-річного ювілею з часу прийняття Верховною Радою Декларації про державний суверенітет України.

Тарас Дума

Директор Буської РЦБС Іванна Якимишин розповіла присутнім про важливість цього документа, який став потужним поштовхом до відродження української незалежності, чітко окреслив історичний вибір українців – творення самостійної демократичної правової держави.

З вітальним словом виступило керівництво району, яке наголосило, що сьогоднішній і завтрашній день Української Держави залежить особисто від кожного із нас. Патріотизм, активна життєва позиція, наполеглива повсякденна праця – ось запорука подальшого поступального розвитку країни

Роман Фурда

Також учасники заходу мали можливість переглянули фільм з циклу передач “Історична правда” журналіста Вахтанга Кіпіані “Майже незалежність: Декларація про державний суверенітет” та послухати патріотичних пісень у виконанні дівочого вокального колективу “Надбужанки”.

Вела захід – методист РНД Любов Огороднік.

Поділитись у соцмережах: