У Буську відкрили оновлений сервісний центр Пенсійного фонду України

Сьогодні, 12 грудня, оновлений Буський сервісний центр Пенсійного фонду України відкрив свої двері для жителів Бущини. В урочистостях з цієї нагоди взяли участь: заступниця начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Руслана Іванкова, голова районної ради Богдан Глова, перший заступник голови РДА Олег Ільків, заступник голови РДА Тетяна Сай.

  Обряд освячення оновленого центру провів настоятель місцевого храму Св.Миколая – отець Михайло Смачило. Також духовний наставник освятив ікону Божої Матері, яку передала в подарунок Руслана Іванкова керівникові Буського відділу обслуговування громадян ГУ ПФУ у Львівській області Олегу Цимбору та колективу установи.

  Зазначимо, що для зручності відвідувачів у сервісному центрі є зала очікування з місцями для сидіння, стіл для оформлення документів, роздаткові матеріали, інформаційні стенди з питань пенсійного забезпечення та монітор, на якому транслюються ролики на пенсійну тематику.

  Зала обслуговування обладнана новими меблями, сучасною технікою та робочим місцем для відвідувачів з доступом до веб-сервісів Фонду, а модульні робочі місця забезпечують зручне спілкування працівників з громадянами.

  Прийом та обслуговування в оновленому відділі проводиться в умовах максимальної прозорості та відкритості.

  Довідково: на обліку в Буському відділі обслуговування громадян перебуває 12 648 пенсіонерів, з початку року надано 17727 послуг.

  “Це вже дев’яте цьогоріч оновлене приміщення сервісного центру в Львівській області. На черзі до кінця грудня відкриття оновлених центрів у містах Сколе і Сокаль”, – зазначила Руслана Іванкова.

Поділитись у соцмережах: