У Буську відкриють завод, який годуватиме тварин кормовими добавками

У середу, 23 червня відбудеться презентація підприємства, екскурсія по заводу та експертна дискусійна панель про ефективну переробку відходів тваринництва. 

 Сучасне підприємство з виробництва високопротеїнових кормових добавок для відгодівлі сільськогосподарських і домашніх тварин спорудили у Буську. 

  Продукти переробки тут сировини другої категорії стануть також високоефективними органічними добривами або можуть бути використані для виробництва біодизелю. А з відходів бійні свинини, яловичини і птиці виготовлятимуть м’ясо-кісткове борошно, кісткове борошно, пір’яне борошно, технічний жир.

  Завод «Фіднова» першим в Україні прийматиме і перероблятиме сировину від зовнішніх постачальників – аграрних підприємств регіону. Вони отримають можливість повноцінно слідувати законній та безпечній переробці відходів тваринного походження. 

  «Фіднова» є інвестиційним проектом групи компаній «Ефективні інвестиції» в партнерстві з нідерландською компанією «Mada Participations B.V.» та компанією UMG Investments.  Стовідсотковим засновником і власником ТОВ “Компанія ефективні інвестиції” є нині киянин Ігор Ліскі, вихідець з Луганщини.  

Поділитись у соцмережах: