У Буську діє спортивний клуб «Характер»

У містечку Буськ активно функціонує спортивний клуб «Характер», де навчають охочих кікбоксінгу. Сьогодні саме цей вид найпопулярніший, бо задіяні руки, ноги та коліна.

Тренер клубу Олег Брацлавський переконаний, що хлопчаків треба відривати від вулиці та давати їм альтернативу: в даному випадку – доступний для кожного спорт.

Розвиток спорту в місті постійно підтримує міський голова Буська Ростислав Сліпець. За його сприяння спортивний клуб «Характер», що розташований на вулиці Київська, 22 отримав відмінний подарунок – професійну боксерську грушу.

«Цей спортивний інвентар дозволяє грати, розвивати стійкість, реакцію і просторове мислення дитини і дорослої людини. Зазначу, що в нашому місті завжди проводиться робота по створенню сприятливих умов для фізичного та духовного розвитку особистості, масового спорту, спорту вищих досягнень. Щороку спортсмени міста та району беруть участь у багатьох спортивних заходах, стають переможцями і призерами районних, обласних та міжнародних змагань з різних видів спорту», – написав міський голова Ростислав Сліпець на своїй сторінці у Facebook.

В спортивному клубі відзначають, що вдячні за будь-яку допомогу і просять підприємців та небайдужих людей також долучитись до розвитку спорту району.

Поділитись у соцмережах: