У Буську невідомі особи пошкодили вхідні двері офіс-штабу УНСО та Правого сектору

Сьогодні вночі у Буську невідомі особи пошкодили замок вхідних дверей спільного офіс-штабу «Української народної самооборони» та «Правого сектора», заливши його клеєм та всунувши сірники в серцевину замка.

Про це Буському медіа порталу повідомили представники організацій Назар Михайлюк та Тарас Тимчишин.

В організаціях запевняють, що хуліганство вчинили підлітки, через те, що останнім часом УНСО і Правий Сектор Буського району спільними зусиллями побратимів і небайдужої молоді розпочали рейди із запобігання поширення наркотичної залежності серед мешканців Буська та Красного.  У цих населених пунктах найбільше прогресує продаж наркотичних засобів. У селищі Красне членами організації вдалось замальовували написи на різних стовпах, зупинках, де пропонують придбати наркотичні речовини на певних інтернет-магазинах.

Наразі переглядаються камери спостереження та встановлюються особи причетних до хуліганства.

Нагадаємо, районні представники Української Народної Самооборони та Правого сектору створили в даному приміщенні музей національно-визвольної боротьби, в якому зберігаються військові однострої XX-XXI ст., почесні відзнаки, зброя, експонати з подій Євромайдану та із зони бойових дій на Сході.

Також члени організацій УНСО і Правий Сектор Буського району здійснюють патрулювання з охорони правопорядку під час публічних заходів у Буську.

Поділитись у соцмережах: