У Буську обговорили проблеми та досягнення сільських Народних домів району

В актовій залі Буського РНД сьогодні відбулася нарада завідувачки сектору культури, молоді та спорту РДА Людмили Ціхоцької з директорами та художніми керівниками сільських Народних домів. Йшлося про функціонування сільських закладів культури під час карантину, підсумки роботи у І-му півріччі та про плани роботи до кінця поточного року.

Участь у нараді взяли керівники органів влади району: голова РДА Олег Коваль, його заступник Тарас Дума та заступник голови районної ради Роман Фурда.

За традицією, зібрання працівників галузі культури розпочалось з мистецької візитки одного з сільських закладів, у цей раз це був Ріпнівський Народний дім(директор Ірина Пелех). Чудовий квартет у складі: Павла Пелеха, Василя Міговки, Галини Грубель, Андріани Прокуди патріотичними піснями задав тон зібранню.

Завідувач сектору культури, молоді та спорту Людмила Ціхоцька розповіла про проблеми та досягнення у роботі закладів, особливості роботи в режимі онлайн.

Голова Буської РДА Олег Коваль, зупинився на значимій ролі закладів культури у військово-патріотичному вихованні молоді, додавши, що зараз створюються реальні умови для прояву творчих здібностей молоді. Сучасна молодь добре інформована щодо процесів в різних сферах науки, техніки, соціального життя.

Заступник голови Буської РДА Тарас Дума, наголосив на ролі громади у функціонуванні закладів культури, зокрема, як позитивний приклад – активна робота громадської організації «Шлях до змін», яка знаходить різноманітні форми вирішення соціальних проблем с. Полоничі.

Заступник голови Буської районної ради Роман Фурда звертаючись до працівників культури акцентував увагу на важливості їх роботи у збереженні та розвитку культурно-мистецьких традицій, ролі у національно-патріотичному вихованні дітей та молоді Бущини, подякував за працю, яка дає свої позитивні результати.

Керівництво району вручили дипломи та подяки переможцям районного конкурсу-читців національно-патріотичної поезії, привітали з ювілейними датами з дня народження працівників культури: Олесю Приставську з с.Боложинів, Тетяну Огоновську з с. Хватів, Ірину Домінську з с. Чучмани.

Після завершення робочої наради завідувач сектору Людмила Ціхоцька спільно з керівником зразкової хореографічної студії «Нові зірки» Мар’яною Цюпкою ознайомила посадовців з танцювальним залом, у якому займаються діти.

Поділитись у соцмережах: