У Буську подав документи до виборчої комісії перший кандидат на міського голову

Сьогодні до Буської міської виборчої комісії подав пакет документів для самовисування перший кандидат на посаду міського голови – мешканець міста Буськ, адвокат Андрій Кузьма.

«Буська міська територіальна виборча комісія має 5 днів з моменту прийняття документів, щоби зареєструвати кандидата або відмовити у його реєстрації», – розповіла голова Буської міської ТВК Любов Фалінська.

Довідка: Андрій Кузьма народився 14 липня 1973 року в місті Буськ. У 1990 році закінчив Буську середню школу №2. У 1994 році закінчив Тернопільський інститут народного господарства за спеціальністю «фінанси і кредит». У 2000 році закінчив спеціальний правничий факультет Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю «правознавство».

Протягом 1994-1996 років працював у Буському РВ УМВСУ у Львівській області. З 1998-1999 роки працював у Буському відділенні акціонерного комерційного агропромислового банку «Україна», економіст ІІ-категорії комерційного відділу.

У період 1999-2000 років працював юрисконсультантом на приватному підприємстві «Ніка».  З 2000 року по даний час – адвокат, Адвокатура України.

Одружений. Виховує дві доньки та сина. Безпартійний. Судимість відсутня.

Поділитись у соцмережах: