У Буську триває капітальний ремонт частини приміщення приймального відділення лікарні

У КНП «Буська ЦРЛ» триває капітальний ремонт частини приміщення приймального відділення з влаштуванням засобів безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп, що фінансується за кошти обласного та місцевого бюджетів.

  Голова Золочівської РДА Василь Маркевич, його заступник Богдан Гринишин спільно із міським головою Ростиславом Сліпцем та керівником КНП “Буська ЦРЛ” Володимиром Замрозом здійснили інспектувальний виїзд до лікарні, де ведуться роботи з капітального ремонту приймального відділення.
    На даний час тривають роботи з внутрішнього оздоблення. Проєктом передбачається встановлення пандусу, вхідних ганок, навісу та облаштування вхідної площадки.
   Роботи виконує підрядна організація ДП «Базис-Сервіс». Загальна вартість робіт складає 1 млн 323 тис 794 грн., з них передбачено співфінансування з обласного бюджету 661 тис 897 грн та з місцевого бюджету 661 тис. 897 грн.
  Сподіваємося, що вже незабаром пацієнти лікарні зможуть самостійно оцінити якість та сервіс наданих послуг нового приймального відділення.
Поділитись у соцмережах: