У Буській громаді встановлять ставки транспортного та туристичного податків

Буська міська рада планує встановити ставки транспортного та туристичного податків на території міської територіальної громади на 2022 рік.

 Зазначимо, що до місцевих податків належить податок на майно, до складу якого входить транспортний та туристичний податки, які зараховуються в повному обсязі до бюджету та є вагомим джерелом наповнення бюджету.

 Відповідно, Буська міська рада планує установити на території Буської міської територіальної громади ставку транспортного податку на 2022 рік з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000  гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до пункту 3 Положення про транспортний податок (Положення викладена на сайті громаді) на території Буської міської територіальної громади.

 Окрім цього, міська рада планує встановити  на 2022 рік  ставки туристичного  збору на території територіальної громади за кожну добу тимчасового розміщення особи у місцях проживання (ночівлі), визначених в п. 5.1 Положення про туристичний збір на території Буської міської територіальної  громади, а саме:

 – для внутрішнього туризму у розмірі 0,2 відсотка від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення;

 –  для в’їзного туризму у розмірі  0,5 відсотка  від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.

Всі рішення планується винести на чергову сесію Буської міської ради, після їх ухвалення вони набуть чинності з 1 січня 2022 року.

Поділитись у соцмережах: