У Буській громаді відділом освіти керуватиме людина із «непедагогічним» дипломом?

Попереднього керівника Богдана Глуховецького звільнено та представлено нового в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Буської міської ради – головного бухгалтера цієї структури. Щоправда, її призначення серед педагогів викликало обурення.

  Днями міський голова Ростислав Сліпець представив лише для працівників освіти нового в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді. Нею стала головна бухгалтера цієї структури Марія Ричель – рідна сестра нинішньої секретарки виконавчого комітету Буської міської ради Галини Палки.

  Все було б добре, якби не одне «але». Призначена людина – без педагогічного диплому. Серед педагогів Бущини це призначення викликало обурення. У соцмережах вони діляться думками щодо неприпустимості, щоб освітою керувала людина без відповідної педагогічної освіти.

   Подаємо декілька прямих цитат слів із соцмереж:

  «Все зрозуміло! Сліпець призначив Ричель на посаду, бо вона рідна сестра секретарки виконавчого комітету Галини Палки», – обурюється педагогиня із Чанижа.

  «Слів немає…Бухгалтер керуватиме освітою без відповідної освіти. Це вперше в Україні…», – висловилась інша педагогиня із Буської ЗОШ №2.

  «Очевидно наступив кадровий голод у Буській громаді… В Україні «кумівство», «братерство» і «сестринство» не покине нас ніколи…», – пише інша педогиня із Буської ЗОШ №1.

   «Шкода Богдана Любомировича Глуховецького – це достайна людина, яка вболівала за освіту всією душею. Сліпець у своєму репертуарі: використовує людей і викидає…», – пише ще одна педогиня із Ожидівської школи.

  «Про призначення Ричель мова йшла ще із січня цього року. Та непанське це діло було її починати роботу з початку створення громади. Знайшли Любомировича як цапа-відбувайла. Він здійснив всі реєстраційні дії по відділу, заново відродив освіту, тепер його викинули, а на все готове прийде бухгалтерка, за посаду яку «заплатили». Сумно…», – зазначили педогогиня із Буської гімназії.

  «Боюсь тепер освіта піде на ще більше дно… Але, як кажуть, час покаже», – додала педагогиня Новомилятинської школи.

  Додамо, що на офіційному сайті Буської міської ради досі не опублікували відповідного розпорядження про призначення Марії Ричель виконуючкою обов’язки начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту. 

  З достовірних джерел нам стало відомо, що колишній начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Буської міської ради Богдан Глуховецький залишається працювати на посаді головного спеціаліста.

Поділитись у соцмережах: