У Буській РДА не знають, де людям купляти їжу для худоби під час карантину

З 17 березня в Україні закрили всі магазини, окрім продуктових та аптек, адже людині потрібно їсти та лікуватися, в разі необхідності, під час карантину. Іронія в тому, що про непродовольчі магазини, які продають корм для худоби ніхто не подумав – а це, по суті, також продуктові магазини, але для тварин.

Мешканці Буського району звертаються до нашої редакції за роз’яснення, де їм придбати корм для худоби, якщо всі непродовольчі магазини та ринки закрили на карантин. Вчора ми спробували дізнатись у представників влади, які засідали на позачерговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Перший заступник голови Буської РДА Богдан Гринишин здивувало питання журналіста і порадив корм для худоби селянам купляти у ветеринарних аптеках (?!). Щоправда, згодом зрозумів, що йдеться не про домашніх папуг, а про худобу (кури, гуси тощо) і пообіцяв вивчити це питання.

«Це питання треба ретельно вивчити, щоб знайти вихід із ситуації», – сказав Богдан Гринишин.

Нагадаємо, є життєво важливим, аби підприємства, які надають товари або послуги з догляду за домашніми тваринами (а саме: непродовольчі магазини, що спеціалізуються на торгівлі кормами для тварин, ветеринарні аптеки і ветеринарні клініки), були включені в число важливих об’єктів інфраструктури, які повинні залишатися відкритими протягом всієї кризи.

Поділитись у соцмережах: